Další medaile pro hráče LTC

Naši hráči o víkendu zaznamenali další úspěchy. Kuba Kylsán vyhrál spolu s Jakubem Zemanem čtyřhru v Říčanech. Turnaj byl velice dobře obsazen (kat. 7) -  kluci měli formu a ve finále vyhráli dvakrát 6:0:) Na jiném turnaji byla Kája Šebístková. Z Havlíčkova Brodu si přivezla dvě druhá místa v kategorii mladších žákyň. Musíme zmínit i nadějného babytenistu Tomíka Vence, který poctivě objíždí turnaje. Nyní byl v Brně a vybojoval 5.místo:)

Všem gratulujeme:)

Kája Šebístková - 2. místo dvouhra i čtyřhra HB -ml. žákyně Haviárová Vanesa - Šebístková Karolína - 2.místo čtyřhra HB - ml. žákyně Dvouhra HB - ml. žákyně čtyřhra - HB - ml. žákyně finále čtyřhry - Zeman, Kylsán - Rat, Holub 6:0, 6:0 1. místo ve čtyřhře - Zeman Jakub - Kylsán Jaku dvouhra Říčany - ml. žáci čtyřhra Říčany - ml. žáci Tomík Venc (vpravo vzadu) - 5.místo na turnaji babytenistů v Brně

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.