FIDO CUP 2018 - VI. ročník

Druhý víkend v červenci se na tenisových kurtech v Humpolci konal již VI. ročník ,,tenisového festivalu'' FIDO CUP:) Turnaje se zúčastnilo stejně jako vloni 24 dvojic. Hlavními favority byli dvojnásobní vítězové a obhájci (2016 a 2017) ,,pavouci" - Tomáš Krčil a Tomáš Krejčí. Mezi největší soupeře pavouků patřili Lukáš Vaňkát s Petrem Nešetřilem a Mára Miksa s Tomášem Prokopem. A právě tyto dvě dvojice se dostali do velkého finále. Z vítězství se zaslouženě a poprvé v historii radovali Mára s Tomem (9:4). Krčík s Krejčíkem vypadli v semifinále s Márou a Tomem 7:9, ale na pohár nakonec dosáhli a skončili na pěkném třetím místě. V souboji o bronz kluci porazili Ondru Lesinu s Michalem Brožem 9:5. Během celého turnaje byla super atmosféra a vše klaplo tak jak mělo. Moc děkujeme hráčům, divákům, sponzorům  a těm co nám s turnajem pomáhali.