Prázdninové úspěchy našich hráčů na turnajích jednotlivců

V Humpolci se o prázdninách konaly již dva turnaje - ml. žactvo (13.-14.7.) a st. žactvo (29.-30.6.). V obou kategoriích obsadili naši hráči stupně vítězů. V mladších žácích dokázal celý turnaj vyhrát Kuba Kylsán a s Carmelem Voláčkem skončil na druhém místě ve čtyřhře. Nicole Zábranová s Eliškou Příhodovou vyhrála čtyřhru. V kategorii starších žáků obsadili druhá místa ve dvouhře i čtyřhře Vanesa Zábranová (spolu s Pájou Dvořákovou) a Dan Duchoň (spolu s Vojtou Kostkou).

Dále se dařilo Tereze Šebístkové. V minitenise obsadila dvakrát třetí místo ve Znojmě a zajistila si tak postup na Masters, které se bude konat tento víkend. Její starší sestra Karolína hrála turnaj ml. žákyň v Havlíčkově Brodě a obsadila 2. místo ve čtyřhře a 3. místo ve dvouhře.

V kategorii dospělých se nejvíce dařilo Simoně Brožové, která vyhrála turnaj žen v Třeboni a v Praze na Solidaritě skončila druhá ve dvouhře i čtyřhře. Filip Němec vyhrál turnaj mužů v Třešti.

finále st. žákyň v Humpolci - Zábranová V. - Palánová M. 1:6, 1:6 st. žákyně v Humpoci 2. místo ve čtyřhře Zábranová V. - Dvořáková P st. žákyně v Humpoci 2. místo ve čtyřhře Zábranová V. - Dvořáková P. Pavouk st. žákyň v Humpolci - dvouhra Pavouk st. žákyň v Humpolci - čtyřhra Pavouk st. žáků v Humpolci - dvouhra Pavouk st. žáků v Humpolci - čtyřhra T. Šebístková - 3. místo v minitenise ve Znojmě (30.6. 2019) T. Šebístková - 3. místo v minitenise ve Znojmě (14. 7.. 2019) Vítězky čtyřhry ml. žákyň v Humpolci Zábranová N. - Příhodová E. Finále ml. žákyň v Humpolci: Zábranová N., Příhodová E. : Hronová E., Gill V. 6:4, 6:1 Finále ml. žáků v Humpolci: Kylsán J. - Voláček C. 6:2, 6:4 Finále ml. žáků v Humpolci: Kylsán J. - Voláček C. 6:2, 6:4 Finále ml. žáků v Humpolci: Kylsán J. - Voláček C. 6:2, 6:4 Vítěz turnaje ml. žáků v Humpolci Vítěz turnaje ml. žáků v Humpolci Pavouk ml. žákyně Humpolec dvouhra Pavouk ml. žákyně Humpolec čtyřhra Pavouk ml. žáci Humpolec dvouhra Pavouk ml. žáci Humpolec čtyřhra Finále žen v Třeboni: Brožová S. - Svobodová A. 6:3, 1:6, 6:3 vítězka turnaje žen v Třeboni - Brožová S. pavouk dvouhry žen v Třeboni účastníci 40. ročníku turnaje mužů v Třešti - vítěz Němec F. pavouk mužů ve dvouhře - Třešť pavouk mužů ve čtyřhře - Třešť 3. místo ve dvouhře ml. žákyň v Havl. Brodě 2. místo ve čtyřhře v Havl. Brodě Šebístková K., Haviárová V. Pavouk ml. žákyň - dvouhra Havl. Brod Pavouk ml. žákyň - čtyřhra Havl. Brod Finále žen ve dvouhře: Solidarita Praha: Brožová S. - Žišková V. 2:6, 2:6 Finále žen ve čtyřhře: Solidarita Praha: Tocháčková, Brožová - Valoušková, Žižková 3:6,6:3, 0:1 Pavouk žen ve dvouhře - Solidarita Praha Pavouk žen ve čtyřhře - Solidarita Praha

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.