První dvě místa kvalifikačního turnaje na MČR babytenistů obsadily humpolecké hráčky!

V sobotu 12. srpna se v Třeboni konal kvalifikační turnaj na Mistrovství České republiky babytenistů. Celkem se turnaje zúčastnilo 16 dívek a 16 chlapců. Na turnaji startovaly i dvě naše hráčky - Nicole Zábranová a Kája Šebístková. Holkám se povedlo postoupit z druhých míst do finálového pavouka a ještě tak, že na sebe mohly narazit až ve finále. Niky i Kája v pavouku vyhrály tři zápasy a opravdu se spolu ve finále potkaly! Úspěšnější byla Niky a nad Kájou vyhrála 4:0. Pro obě je to zatím asi nejlepší výsledek v sezóně:) Kája i Niky se tak mohou těšit na Mistrovství České republiky, které se bude konat 28. - 1.10. 2017 v Rakovníku.

Oběma moc gratulujeme! :)

2. místo Kája Šebístková a 1. místo Nicole Zábranová 2. místo Kája Šebístková Základní skupiny Finálový pavouk

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.