Turnaj Babytenis 2015

V sobotu 21.3.2015 se v nové hale konal celostátní turnaj v kategorii babytenis, kterého se zúčastnilo 22 hráčů, z toho 8 z našeho oddílu. Ač to byl pro některé z nich první turnaj v jejich tenisové kariéře, byl jejich výkon velmi dobrý. Výborně se prezentoval domácí Daniel Duchoň , který smolně prohrál bitvu o finále s pozdějším vítězem Onderkou a skončil na třetím místě. Velmi dobře zahrála ještě minitenistka Nicole Zábranová, která postoupila ze skupiny a pak po boji prohrála s pozdějším finalistou Hruškou. Dobrý výkon předvedl i Jakub Kylsán, který sice z velmi těžké skupiny nepostoupil, ale poté s přehledem vyhrál soutěž útěchy. Poděkování patří rozhodčím M. Chybovi, F.Němcovi, J.Podobovi a V.Vuongové.