Turnaj dospělých v Humpolci a další úspěchy babytenistů

O víkendu se hned několik našich svěřenců zúčastnilo turnajů v okolí. Největším úspěchem je vítězství Jakuba Kylsána v Jindřichově Hradci /kategorie babytenis/!!! Nicole Zábranová se umístila na krásném 3.místě v Poličce, rovněž v kategorii babytenis.

LTC Humpolec pořádal tento víkend turnaj dospělých. Nejmladším účastníkem byla naše Vaneska Zábranová, která ve dvouhře potrápila Monču Brožovou a prohrála až 5:7 ve třetím setu. Vanes v deblu dokonce se Simčou Brožovou dokázala vyhrát debla žen:D /finále debla: Brožová S., Zábranová V. - Brožová M., Vuong V. 6:0,6:3/. Bude tedy asi nejmladší vítězkou v této kategorii:D Celý turnaj ve dvouhře žen vyhrála Tereza Mafková (Jihlava) nad Terezou Krtilovou (Zruč n. Sázavou) 6:4,6:4. Dvouhru mužů vyhrál Filip Němec (LTC) nad Petrem Šťastným (Jihlava) 6:2,6:1.