Turnaj dospělých v Humpolci ovládl Lukáš Chyba

V Humpolci se 9. 3. - 10. 3. konal poslední zimní turnaj registrovaných a to v kategorii dospělých. Do semifinále se dostali tři humpolečtí hráči - Lukáš Chyba, Filip Němec a Milan Buček. Z vítězství se nakonec radoval Lukáš, který porazila Filipa 7:5, 2:6 a 11:9 v super - tiebreaku. Oba jmenovaní skončili druzí i ve čtyřhře.

Další turnaje: Brno (st. žáci 9. 3. - 10. 3.): Daniel Duchoň na Raketě v Brně skončil na druhém místě ve dvouhře a čtyřhru dokonce vyhrál.

Praha (ml. žáci 16. 3. - 17. 3.): Kuba Kylsán na Cibulce v Praze vybojoval třetí místo ve dvouhře a čtyřhru vyhrál.

Polička (minitenis 16. 3.): Terka Šebístková opět bodovala v kategorii minitenistů - obsadila třetí místo na turnaji v Poličce.

Všem velká gratulace!

Dvouhra muži Humpolec Čtyřhra muži Humpolec Brno - Duchoň - Nagy - 1.místo čtyřhra dvouhra st. žáci - Brno čtyřhra st. žáci - Brno Dvouhra Cibulka: 1. místo Zeman, 2. místo Korolenko, 3. místo Kylsán Finále čtyřhry Cibulka: Kylsán, Zeman - Korolenko, Haberkorn 6:3, 6:1 Dvouhra ml. žáci Cibulka Čtyřhra ml. žáci Cibulka Tereza Šebístková - 3. místo Polička

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.