Únor: mladší žáci v Humpolci a úspěchy na dalších turnajích

Během února se konaly v humpolecké hale turnaje mladších žáků a žákyň. V chlapecké kategorii se nejvíce dařilo Kubovi Kylsánovi, který ve dvouhře vybojoval třetí místo a ve čtyřhře s Kubou Zemanem skončil na druhém místě. O týden později hrály holky. Zde se nejdál probojavala Kája Šebístková - obsadila rovněž třetí místo ve dvouhře a s Nicol Zábranovou vybojovala druhé místo ve čtyřhře.

Dalšího skvělého úspěchu dosáhla Terka Šebístková, která vyhrála v Havlíčkově Brodě turnaj minitenistů. Mezi další dobré výsledky patří druhá místa ve čtyřhře pro Kubu Kylsána (spolu s Filipem Bryolem; turnaj ml. žáků Pelhřimov) a Káju Šebístkovou (spolu s Rozárií Petrákovou; turnaj ml. žákyň Královice). Na třetím místě ve dvouhře se potom umístil Dan Duchoň (Tábor - st. žáci).

Všem moc gratulujeme. Jen tak dál!

2. místo čtyřhra Královice - Šebístková - Petráková pavouk dvouhry ml. žákyně - Královice pavouk čtyřhry ml. žákyně - Královice 2. místo ve čtyřhře v Pelhřimově - Bryol, Kylsán finále čtyřhry Pelhřimov: Bryol, Kylsán - Žahour, Zeman 1:6, 7:5, 2:10 pavouk dvouhry ml. žáci - Pelhřimov pavouk čtyřhry ml. žáci - Pelhřimov 1.místo Terka Šebístková - minitenis HB finále čtyřhry v Humpolci: Žahour, Bryol - Zeman, Kylsán 6:4, 6:4 pavouk dvouhry ml. žáci - Humpolec pavouk čtyřhry ml.žáci  - Humpolec 2. místo ve čtyřhře v Humpolci - Šebístková K. - Zábranová N. 2. místo ve čtyřhře v Humpolci - Šebístková K. - Zábranová N. pavouk dvouhry ml.žákyně - Humpolec pavouk čtyřhry ml.žákyně  - Humpolec pavouk dvouhry st. žáci - Tábor pavouk čtyřhra st. žáci - Tábor

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.