V. ročník klubového turnaje dětí

Již popáté se sešly naše děti na klubovém turnaji. Opět byla vysoká účast, přes čtyřicet hráčů. Podle výkonnosti jsme udělali pět skupin a celou sobotu všichni bojovali o vysněný pohár. Hned od osmi hodin nastoupila skupinka minitenistů, kteří soutěžili v několika disciplínách (údery, běh, hod...) a nejvíce se dařilo Adámkovi Vencovi. Na druhém místě skončil Šimon Kavřík a na třetích místech se umístily Violka Svobodová a Ája Svobodová. Druhou partou byli hráči, kterým rozehráváli trenéři. Babytenisté byli rozděleni do třech skupin a nejlepších osm jich postoupilo do vyřazovacího pavouku. Zde už byly k vidění paradní zápasy. Asi nejlepší zápas předvedli v semifinále Ondra Staněk a Miki Kavřík. Miki zápas dotáhl do vítězného konce a potom si ve finále poradil 2:0 na sety i s Jonášem Bernardem. Spolu s Ondrou Staňkem skončila na třetím místě i Kačka Tošerová. Přípravka. V této skupině už si všichni podávali sami. Mezi nejlepší čtyři se dostali asi největší favoriti - Kuba Získal, Tomík Venc, David Veleta a Ondra Hnik. Nejmladší z této čtyřky, Tomík Venc, zaslouženě celý turnaj vyhrál. Ve finále zdolal po boji Ondru 3:2 na gamy. Potom šli do boje starší, ale né závodní hráči. I ,,skoro závoďáci" předvedli skvělé výkony. Tuto skupinu vyhrál Martin Staněk, který byl pro všechny nepřekonatelnou překážkou, protože nedal zadarmo ani balón. Na druhém místě skončil Vašek Kotyza, který se v poslední době hodně zlepšil. A na třetích místech se umístili Šimon Festa a Richard Závodský, i ti udělali velký pokrok. A nakonec přišli ti nejlepší - závodní hráči. V této kategorii turnaj nikdy nikdo neobhájil a tak před Vaneskou Zábranovou stál těžký úkol. Asi nejtěžším soupeřem v turnaji měl být pro Vanes Martin Guzik. Vanes se do finále probojovala velmi hladce, když neprohrála ani game! I Martin hrál s přehledem a do finále se podle očekávání dostal taky. Finálový zápas se hrál na jeden set, v něm Martin vedl už 3:0, ale Vanes zabojovala a zápas otočila a obhájila tak poprvé turnaj závodních hráčů:) Překvapením turnaje byla Kája Šebístková, která byla třetí. Pohár za druhé třetí místo si odnesl Vojta Kostka.

Moc všem děkuji za pomoc při turnaji a těším se na další rok:)

soutěže minitenis babytenis - skupina A babytenis skupina B babytenis - skupina C babytenis - vyřazovací část babytenis - útěcha přípravka skupina A přípravka skupina B vyřazovací pavouk přípravka skupina A ,,skoro závoďáci" skupina B ,,skoro závoďáci" pavouk ,,skoro závoďáci" skupina A závoďáci skupina B závoďáci skupina C závoďáci závoďáci - vyřazovací část skupinka minitenistů 2.místo minitenis - Šimon Kavřík skupinka babytenistů skupinka babytenis babytenis - Eliška Pavlasová Lukáš Vašek - Adriana Zábranová - babytenis skupinka přípravka přípravka - Ondra Hnik (2.místo), Kuba Získal (3. místo), David Veleta (3.místo) 2. místo přípravka - Ondra Hnik skupina ,,skoro závoďáci" skupinka závoďáků skupina závoďáci skupina závoďáci Ája Čápová 3. místo závoďáci - Kája Šebístková 3. místo závoďáci - Vojta Kostka 2. místo závoďáci - Martin Guzik Vanes s Mírou vítězka závoďáků Vanes Zábranová