VIII. Klubový turnaj dětí 23. 3. 2024

Již poosmé naši trenéři uspořádali pro klubové hráče přátelský turnaj. Letos byla účast velmi hojná, během dne se v humpolecké hale vystřídalo okolo čtyřiceti dětí, s kterými dorazilo mnoho fanoušků. Atmosféra i výkony všech byly skvělé. Celodenní turnaj byl rozdělen do pěti výkonnostních skupin. Ráno dorazily nejmladší děti, a ty soutěžily v mnoha disciplínách. Na vedlejším kurtě se potom hrál minitenis přes malou síť. Skupinku nejmenších vyhrál Mára Vondra před Šimonem Kozojedem. Mezi minitenisty byla nejlepší Klaudie Piklová, druhý skončil Ondra Němec a na třetích místech se umístil Adam Hutta s Adamem Peškem. Další kategorie už se hrála na celé hřiště, kde rozehrávali trenéři. Pohár pro nejlepšího patřil Adamu Novákovi, pohár za druhé místo si odnesl Pája Kroupa a třetí byli Tobík Bárta Viky Kavkovou. V předposlední skupině už museli být všichni samostatní - museli si podat a vše si sami počítat. Nejúspěšnější byla Anička Machková, na druhém místě skončila Violka Svobodová a na třetích místech se umístili Filip Šťastný s Patrikem Bulou. Poslední, nejpočetnější skupinu tvořili závodní hráči LTC Humpolec. Dvanáct hráčů se rozlosovalo do tří skupin, z kterých všichni postoupili do vyřazovacího pavouka. Turnaj podruhé v řadě obhájil Tomáš Venc, když ve finále porazil 6:2 deblového parťáka Mariana Kváše. Na třetích místech podle očekávání skončili Miky Kavřík a Pája Hofman.

Všem děkujeme za účast, za skvělé výkony a divákům za výbornou atmosféru!!!

klubový turnaj byl rozdělen do několika kategorií skupinka nejmenších musela trefovat údery do kurtu skupinka nejmenších měla i spoustu soutěží děti byly moc hodné:) Kája, Viki a Verča poháry pro vítěze předávání diplomů skupince nejmenších Viki Faltýnková ze skupinky nejmenších přebírá medaili Verča Bestová ze skupinky nejmenších přebírá medaili Verča Bestová ze skupinky nejmenších přebírá medaili Verunka Bestová skupinka nejmenších skupinka nejmenších s diplomy a poháry výsledky soutěží ve skupince nejmenších Ondra Němec - minitenis Ondra Němec s bráchou Kubou minitenisté poslouchají, jak bude turnaj probíhat Adam Pešek s Adamem Huttou Klaudie Piklová - minitenis Adam Pešek - minitenis vyhlášení vítězů u minitenistů skupinka minitenistů s poháry a diplomy - Ondra Němec - 2. místo v minitenisu Ondra s bráchou Kubou Ondra s tátou a spolupořadatelem akce Filipem vítězka minitenistů Klaudie Piklová výsledky minitenisu Adam Novák Pája Kroupa a Adam Novák Viky Kavková - 3. místo ve skupině babytenis Viky Kavková skupinka babytenistů 3. místo babytenis - Viky Kavková vítěz skupiny babytenisu Adam Novák s taťkou a dědou výsledky - babytenis Violka Svobodová - 2. místo ml. žáci Filip Svoboda - 6. místo ml. žáci vyhlášení výsledků u mladších žáků mladší žáci s diplomy a poháry výsledky mladší žáci Závoďáci - poslední skupina - turnaj si museli vylosovat sami losování poslední skupiny Adam Venc - 7. místo závoďáci Tom Venc obhájil loňský titul 1. místo v klubovém turnaji obsadil Tom Venc skupinka nejlepších skupina A skupina B skupina C útěcha 9. - 12. místo útěcha 5.- 8. místo finálový pavouk klubový žebříček k 25.3. 2024

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.