7.-8.ledna 2017: Krajské přebory mladších žáků a turnaj babytenistů v Humpolci

Velice úspěšný víkend má sebou hned několik hráčů LTC Humpolec. Největším úspěchem je druhé místo Vanesky Zábranové v jihočeském krajském přeboru mladších žákyň v Pelhřimově. Vaneska cestou do finále porazila Michaelu Nguyenovou, Alžbětu Jůzlovou a Terezu Nejedlou. A až ve finále nestačila na první nasazenou Michaelu Jilkovou z Plané nad Lužnicí. Vanes si spravila chuť v deblu, kde s naší Pájou Dvořákovou celý krajský přebor vyhrála! Pája na turnaji ve dvouhře uhrála kolo:) V Českém Krumlově se pak hrál kraj žáků, kde nastoupil Dan Duchoň, který vyhrál první kolo a pak prohrál s pozdějším vítězem celého turnaje Rostislavem Baďurou. Příště bude určitě lepší los:)

Souběžně se v Humpolci konal turnaj babytenistů, kterého se zúčastnilo z celkových 14, pět humpoleckých hráčů. Nejlépe si vedla Nicole Zábranová, která se probojovala až do finále, kde nestačila na Marcela Trkovského. Na 6. místě skončil Adam Mokrý, 7.místo patřilo Mikimu Bernardovi. Do finále útěchy se dostala Kája Šebístková (celkově tedy 10.místo) a na 11.místě skončil David Veleta. Všichni předvedli perfektní výkon a snahu vyhrát každý míč:)

Více takových víkendů!!!!

Filip Němec

Finále KP ml.žákyň: Jilková Michaela - Zábranová Vanesa 6:1, 6:1 Předávání medailí od p. Doubka Krajské přebornice ml.žákyň v deblu: Zábranová - Dvořáková Finále čtyřhra KP ml. žákyň, zleva: Jůzlová, Straková (TK Pelhřimov) - Zábranová, Dvořáková (LTC Humpolec) 0:6,3:6 Výsledky singl Výsledky debl Základní skupina babytenis Humpolec 7.1. Základní skupina babytenis Humpolec 7.1. Základní skupina babytenis Humpolec 7.1. Základní skupina babytenis Humpolec 7.1. Hlavní soutěž 7.1. babytenis Útěcha babytenis 7.1. babytenis Předávání poháru za 2.místo v babytenisu pro Nicole Zábranovou (LTC Humpolec Krajský přebor ml.žáků - Český Krumlov Krajský přebor ml.žáků - Český Krumlov