Akce uplynulého víkendu: Masters babytenistů v Havlíčkově Brodě a turnaj mladších žáků v Pelhřimově

Tuto neděli se v Havlíčkově Brodě konalo Masters babytenistek. Na tuto akci se dostaly také dvě naše hráčky - Kája Šebístková a Niky Zábranová. Oběma našim hráčkám se náramně dařilo! Niky vybojovala na turnaji 3. místo a Kája se dokonce dostala do finále a přivezla si tak stříbrný pohár. Niky i Kája skončily na raketě celkové vítězky Masters, Venduly Mojžíšové z Plané nad Lužnicí. Kája ve finále dokonce vedla 3:0 na gamy, přesto se Vendule podařilo zápas otočit a vyhrát v rozhodujícím tie-breaku 8:6. I tak je to skvělý výsledek obou našich hráček:)

Souběžně se o víkednu konal v Pelhřimově turnaj mladších žáků kategorie C, kterého se zúčastili i naši hráči - Dan Duchoň, Vojta Kostka a Kuba Kylsán. Nejvíce se dařilo Danovi, který se jako druhý nasazený probojoval až do finále, kde nestačil na Nikolase Kříže (CŽ 158.) z Jemnice. Ve čtyřhře se Dan s Markem Zvolánkem dostali rovněž do finále, kde prohráli s Pilářem a Křížem 2:6, 3:6. Kuba Kylsán na turnaji oplatil Markovi Zvolánkovi měsíc starou porážku z Humpolce a to dost krutým způsobem - 6:0, 6:0:)

Letos poprvé na turnaj vyrazila i Ája Čápová. V Bedřichově u Jihlavy Ája těsně prohrála po dvouhodinovém boji s Nicol Dvořáčkovou 6:7(2), 2:6. Na poprvé to nebylo vůbec špatné! Všichni víme, jak jsou začátky na turnajích těžké. Příště to určitě vyjde:)

Humpolecké hráčky Kája a Niki Stupně vítězů - Masters Havlíčkův Brod - zleva: Šebístková, Mojžíšová, Zábranová N. Dort pro vítěze Finále v Pelhřimově: Duchoň - Kříž 2:6, 5:7 Finále čtyřhry: Zvolánek, Duchoň - Pilař, Kříž 2:6, 3:6 2 .místo ve čtyřhře: Duchoň - Zvolánek (PE) Pavouk dvouhry v Pelhřimově Pavouk čtyřhry Premiéra Áji Čápové

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém