Babytenisté v týmových soutěžích obhájili třetí místo

O víkendu (26. – 27. 6.) se konaly poslední letošní soutěže družstev, a to družstva babytenistů. LTC Humpolec v Táboře nastoupil ve složení Tereza Šebístková, Adam Venc, Pavel Hofman a Šimon Kavřík. První hrací den naši postupně vyhráli nad Strakonicemi 6:0, Pískem 6:0, Soběslaví 4:2 a prohráli až s Táborem 2:4. Zajistili si tak druhé postupové místo. Ve finálové skupině si druhý den babytenisté zahráli odvetu s Táborem, ta skončila 1:5. Další zápas skončil stejným výsledkem proti Českým Budějovicím. Po těchto zápasech bylo jasné, že půjde Humpolec do boje o třetí místo, a to proti Českému Krumlovu. Ten náš tým porazil jasně 6:0 a zajistil si tak celkové třetí místo v soutěži!:) Všichni podali pod vedením Simony Brožové výborné výkony a skvěle reprezentovali Humpolec.

V ten samý víkend se konaly i krajské přebory dorostu v Českých Budějovicích (účast Vanesa Zábranová, Helena Grubauerová – 3. místo ve čtyřhře a Aleš Bouchner) a mladšího žactva v Písku, kde dosáhl skvělého výsledku Tom Venc, který uhrál dvě kola v singlu a postoupil mezi nejlepších osm hráčů. Ve čtyřhře pak spolu s Marianem Kvášem postoupili do semifinále čtyřhry.

Všem moc gratulujeme!

družstvo babytenistů s kapitánkou Simonou Brožovou Nejlepší čtyři týmy v krajském přeboru babytenistů 3. místo v družstvech babytenisu: zleva Pája Hofman, Šimon Kavřík, kapitánka Simona Brožová, Terka Šebístková a Adam Venc 3. místo ve čtyřhře na krajském přeboru ml. žáků v Písku – Marian Kváš a Tom Venc /oba LTC/

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.