Bernard Tour 2020 se naplno rozjel

I v letošním roce náš klub uspořádal Tour pro neregistrované hráče. Do turnaje se přihlásilo rekordních 28 dvojic a ty hrají ve dvou skupinách. Základní skupiny se budou hrát do půlky září a ti nejúspěšnější postoupí do závěrečného turnaje, který se uskuteční některou podzimní sobotu. Už máme odehráno několik zápasů. Chtěl bych vás poprosit, abyste se pokusili najít termín s tím, kdo vás vyzve a netvrdili mu, že ještě musíte trénovat - stejně nic nenatrénujete:D Přeci jenom je to o tom si zahrát a ne o tom, odkládat zápasy. Z uplynulých ročníků vím, že o prázdninách je ještě těžší někoho na zápas sehnat. Navíc máme v pravidlech to, že pokud někdo dvakrát soupeři odřekne, bude mu zápas skrečován. Chápeme, že se někdy na termínu nedomluvíte, ale výmluvy typu ,,musíme ještě trénovat" opravdu nebereme:)

Dále bychom chtěli upozornit ty, kteří mají rezervován kurt jako STÁLOU REZERVACI, aby minimálně dva dny předem tyto rezervace rušili u Filipa. Jinak budou tyto rezervace úplně zrušeny. Máme teď přes šedesát dospělých hráčů a většina sleduje online rezervace, a pokud máte kurt zamluvený na webu a potom nejdete, tak je kurt volný a na poslední chvíli jen těžko někdo kurt obsadí.  

Děkujeme za spolupráci!

Zde jsou zatím odehrané výsledky:

Modrá skupina červená skupina

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém