Byly odehrány další zápasy humpoleckých družstev

Během uplynulých víkendů naše družstva odehrála další zápasy... 13. května se na pelhřimovských dvorcích odehrála jedna skupina družstev babytenisů, ve které hrály i naše mladé naděje - Nicole Zábranová, Kája Šebístková, Adam Mokrý, Kuba Získal a Miki Bernard:) Ve skupině jsme měli celkem 4 soupeře - Pelhřimov, Písek, Jindřichův Hradec a Třeboň. V prvním zápase se babytenisti  rozehráli s Jindřichovým Hradcem, výhra 6:0:) Další zápas už byl těžší, ale i ten naši s Třeboní zvládli a vyhráli 4:2. Poté následovalo derby s Pelhřimovem, kterému jsme vrátili loňskou porážku a zvítězili jsme 5:1:) Takže bylo jasné, že poslední zápas rozhodne o vítězi skupiny a postupu do krajského finále. Na všech byla vidět únava po celém dnu. Celý zápas nakonec lépe zvládli písečtí a vyhráli nad námi 1:5:( Ale i tak naši podali skvělé výkony a můžeme na ně být pyšní:)

Další víkend se konaly krajské přebory mladších žáků v Českém Krumlově. Na krajích startovali Vanes Zábranová, Pája Dvořáková, Dan Duchoň, Kuba Kylsán a Martin Guzik. Nejlépe si vedl Dan Duchoň a Vanes Zábranová, kteří obsadili třetí místa ve dvouhře. Oba jmenovaní museli semifinále skrečovat. Vanes pro zranění stehenního svalu a Dan se neměl na turnaj v pondělí jak dostat. Určitě by byl výsledek ještě lepší, kdyby naši nastoupili:)

Dále jsme odehráli další čtyři mistráky. Jedinému, komu se stále nedaří, je áčko Humpolce, které prohrálo doma 4:5. Bohužel jsme prohráli dva těsné třísetové zápasy a to rozhodlo:( O víkednu jede áčko na Hlubokou, tak snad tam už to vyjde! Béčko Humpolce zvítězilo podruhé v soutěži - dohrávka s Kaplicí skončila 5:4 pro Humpolec:). V Záboří se vyhrálo rovněž těsně 5:4! Takže soutěž je zachráněna. 

Letos se ovšem nejvíce daří našim mladším a starším žákům, kteří opět vyhráli. Družstva ve složení Dan Duchoň, Vojta Kostka, Martin Guzik, Kuba Kylsán, Vojta Kalina, Vanes Zábranová, Pája Dvořáková, Ája Mokrá a Katka Rýdlová vyhráli v sobotu v sobotu s Velešínem 6:3 (st. žáci) a v neděli s Třeboní 6:3:) Pokud to půjde takto dál, tak se nebojím říct, že nakonci z toho budou třetí nebo druhá místa!

Ještě bychom chtěli poděkovat paní Rackové, která od začátku května vede kondiční přípravu našich žáků. Hodiny jsou skvěle připravené, děti jsou nadšené a moc je to baví:) 

Družstvo babytenistů - Miki Bernard, Adam Mokrý, Kuba Získal, Kája Šebístková a Nicole Zábranová s kapitánem F. Němcem Hu - JH 6:0 HU - Třeboň 4:2 Pelhřimov - Hu 1:5 HU - Písek 1:5 Kraj ml žákyň - dvouhra Kraj ml žákyň - čtyřhra Kraj ml žáků - dvouhra Kraj ml žáků - čtyřhra Ml. žáci: Třeboň - Humpolec 3:6 St. žáci: Humpolec - Velešín 6:3 Družstvo mladších žáků Družstvo dospělých B Dospělí: Humpolec - Planá 4:5 Kondice našich žáků Kondice našich žáků Kondice našich žáků Kaplice - Humpolec 4:5 Záboří - Humpolec 4:5

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém