Červencové výsledky našich žáků

Po sezóně smíšených družstev začaly o prázdninách turnaje jednotlivců, na kterých startovali i naši hráči. Za zmínku stojí několik úspěchů:)

7.7. TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V HUMPOLCI: Na této akci byl nejúspěšnější Kuba Kylsán, který se ve dvouhře probojoval až do finále ve dvouhře a celou čtyřhru dokonce vyhrál:) V katergorii dívek se nejdále dostala Kája Šebístková - obsadila pěkné třetí místo jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhre spolu s Ájou Čápovou:) Ve stejný termín se konal turnaj starších žáků v Pelhřimově. I tam se našim dařilo. Martin Guzik s Vojtou Kostkou vyhráli celou čtyřhru.

14.7. TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ V JINDŘICHOVĚ HRADCI: Úplně stejné výsledky jako v Humpolci uhrál Kuba Kylsán i v Jindřichově Hradci - 2. místo ve dvouhře a 1. místo ve čtyřhře. A i Kája Šebístková s Ájou Čápovou vybojovaly třetí místo ve čtyřhře.

21. 7. TURNAJ MUŽI TŘEŠŤ: Již 39. ročník mužů se konal v Třešti. Filip Němec obhájil vítězství z loňského roku a celkově po deváté tento turnaj vyhrál.

28. 7. BABYTENIS V HUMPOLCI: Jednodenního turnaje se zúčastnilo 24 dětí z celé České republiky. Z Humpolce startovali Nelča Jarošová, Vojta Kubát a Tomík Venc. Nejlépe si vedl Vojta Kubát, který postoupil ze skupiny a poté vypadl v prvním kole vyřazovací části. Nelča i Tomík měli těžkou skupinu a vypadli.

29.7. MINITENIS V HUMPOLCI: Opět jednodenní turnaj a tentokrát s 13 účastníky, z nichž byli tři humpolečtí - Miki Kavřík, Luky Kozojed a Terka Šebístková. Miki a Luky se probojavali do vyřazovacího pavouka a umístili se na 6. a 7. místě. Terka skončila na desátém místě:)

Všem moc gratulujeme:)

Finále ml. žáci Humpolec. Kylsán - Svoboda A. 1:6,2:6. Pořadatel Jan Podoba Finále čtyřhra Humpolec. Kylsán, Svoboda - Hejduk, Voláček 6:1, 6:2 Předávání cen Humpolec 7.7. Ml. žákyně Humpolec - 3. místo Kája Šebístková Finále čtyřhra Humpolec: Mallinu, Marešová - Šebístková, Čápová 6:3, 6:2 2. místo čtyřhra Ája Čápová a Kája Šebístková Finále čtyřhry Humpolec Vítězové čtyřhry starších žáků v Pelhřimově 7.7. - Martin Guzik a Vojta Kostka Výsledky dvouhra ml. žáci Humpolec Výsledky čtyřhra ml. žáci Humpolec Výsledky dvouhra ml. žákyně Humpolec Výsledky čtyřhra ml. žákyně Humpolec Výsledky dvouhra st. žáci Pelhřimov Výsledky čtyřhra st. žáci Pelhřimov 3. místo JH Kája Šebístková a Ája Čápová Finále čtyřhry JH 14.7. Kylsán, Badžgoň - Fiedler, Vondrák 6:2, 6:2 Kluci v Jindřichově Hradci: zleva Zvolánek M., Malý M., Kylsán J. a pořadatel pan Matoušek Výsledky JH dvouhra kluci Výsledky JH čtyřhra kluci Výsledky ml. žákyně JH 14.7. Výsledky čtyřhra ml. žákyně JH Vyhlášení výsledků v Třešti: zleva - Poletin Roman, Vurm Jakub, Komín Dominik, Němec Filip, MIkeš Josef a Holub David, ležící Šťastný Petr a Majer Vít Výsledky dvouhra muži Třešť Výsledky  čtyřhra muži Třešť Účastnící turnaje v babytenisu Předávání cen - 2.místo Petráková Rozárie Předávání cen - 1.místo Kabrhel Šimon Finále babytenisu: Petráková - Kabrhel 2:4 skupina F babytenis skupina E babytenis skupina D babytenis skupina C babytenis skupina B babytenis skupina A babytenis pavouk baby vyřaz část účastníci minitenisu Skupina A minitenis skupina B minitenis skupina C minitenis Minitenis vyřazovací pavouk útěcha minitenis