Další skvělý víkend našich tenistů!

Během předešlého víkendu přivezli naši tenisté hned několik pohárů! V Humpolci se konal turnaj mladších žáků. Nejlépe z našich si vedl Daniel Duchoň, který došel až do finále, kde nestačil na Lukáše Šefčíka z Pelhřimova. Zápas, který trval přes dvě hodiny skončil z pohledu Dana 6:7(6), 6:1 a 6:10 v supertiebreaku. Dan si všechno vynahradil ve čtyřhře, kde spolu s Petrem Hruškou z Budějovic celou čtyřhru bez větších problémů vyhrál! Dalším domácím hráčem, který startoval na turnaji byl Jakub Kylsán, který porazil rovněž domácího Martina Guzika 6:3, 6:2. Premiérový zápas odehrál i Jakub Němeček, který měl těžkého soupeře, ale svědomitě bojoval až do konce.

Současně se konal turnaj mladších žákyň v Havlíčkově Brodě, kde startovaly naše ,,staré" známé, Vanes s Pájou. Vaneska navázala na vítěznou šňůru z Pelhřimova a celý turnaj vyhrála! Pája skončila ve dvouhře na krásném třetím místě. Holky spolu vyhrály celého debla a potvrdily svou neporazitelnost na oblastních turnajích. Celkem už spolu vyhrály sedm zápasů v řadě!

Posledním velkým úspěchem je 3. místo Káji Šebístkové na turnaji babytenistů v Bedřichově u Jihlavy, na kterém startovalo 20 hráčů včetně kluků:))

Jsme moc rádi, že se můžeme pochlubit téměř každý víkend nějakým takovýmto úspěchem! Jen tak dál!!!

Finále dvouhry Humpolec: Šefčík Lukáš (PE) - Duchoň Daniel 7:6(6), 1:6, 10:6 Finále čtyřhry Humpolec: Nestával B., Nestával S. (Tábor) - Duchoň D., Hruška P. 2:6,0:6 Vítězové čtyřhry v Humpolci: Duchoň - Hruška (ČB) Vítězové čtyřhry Pavouk dvouhry Humpolec Pavouk čtyřhry Humpolec Dan s Filipem Vítězka dvouhry v HB - Vanesa Zábranová Finále čtyřhry: Zábranová, Dvořáková - Pálánová, Červenková 7:6, 6:4 Vítězky debla: Zábranová, Dvořáková 3.místo ve dvouhře - Pája Dvořáková Pavouk dvouhry Havlíčkův Brod Pavouk čtyřhry Havlíčkův Brod Naše deblistky Kája Šebístková - 3. místo v Jihlavě /babytenis/ Skupina A - babytenis Skupina B - babytenis Skupina C - babytenis Skupina D - babytenis Pavouk babytenis