III. ročník klubového turnaje v Humpolci

Již třetí ročník klubového turnaje pro naše děti je za námi. Celkem se ho zúčastnilo přes 40 dětí ve čtyřech různých kategoriích - od těch nejmenších až po ty největší a nejzkušenější. V kategorii minitenistů, kteří hráli přes malou síť a na čtvrt hřiště, se nejvíce dařilo Jonášovi Bernardovi. Jonáš ve finále porazil Kačku Tošerovou 2:1 na sety. V celém turnaji neprohrál ani zápas a zaslouženě si odnesl pohár pro vítěze. V kategorii, kde se hrálo na celé hřiště, ale rozehrávali ještě trenéři, zvítězila Klára Váchová. Ani ta v celém turnaji neprohrála zápas. Klárka ve finále porazila po obrovském boji, kde šly míčky i čtyřicetkrát přes síť, Martina Staňka. Dařilo se i Kubovi Získalovi, který hrál vloni ještě minitenis. Kuba na velkém hřišti skončil až na raketě Martina Staňka v semifinále. Ve skupině namíchané z babytenistů, mladších a starších žáků se nejvíce dařilo Nicole Zábranové - i ta prošla turnajem bez porážky. Ve finále s Kájou Šebístkovou předvedly krásné výměny a diváci se museli bavit. I tato kategorie měla velké překvapení a to Ríšu Závodského, který se umístil na třetím místě. Musíme pochválit i Káju Petrů, která rovněž obsadila třetí místo. Ve skupině ,,největších" startovalo deset žáků a dorostenců. Do finále se dostal Dan Duchoň s Vanes Zábranovou. K vidění byl opět krásný tenis plný tvrdých výměn od základní čáry. Z vítězství 4:2 se nakonec radoval Dan. Musíme dodat, že se ještě nikomu nepovedlo turnaj vyhrát dvakrát. První rok vyhrála Natka Duchoňová, druhý René Okapal a letos Daniel Duchoň. Tak uvidíme, co přinese další rok. Každopádně je to výzva pro všechny:)

Moc děkujeme všem zúčastněným za skvělé výkony a bojovnost:) Byl to super turnaj!!!

Kategorie minitenistů 1.místo - Bernard Jonáš a 2.místo Tošerová Katka 3. místo - Hošková Sofie a Konstantina Karina Nejmenší účastník turnaje -. Adrianka Zábranová Skupina A - minitenisté Skupina B - minitenisté Vyřazovací boje - minitenisté druhá kategorie Vítězka druhé kategorie - Klárka Váchová Výsledky druhé kategorie Výsledky druhé kategorie Výsledky druhé kategorie Výsledky druhé kategorie Výsledky druhé kategorie Skupina III. - babytenis + mladší žáci Vítězka III. kategorie - Niky Zábranová Druhé místo ve III.kategorii pro Káju Šebístkovou 3.místa - Kája Petrů a Ríša Závodský Výsledky III. kategorie Výsledky III. kategorie Výsledky III. kategorie Výsledky III. kategorie Výsledky III. kategorie Výsledky III. kategorie Skupina nejzkušenějších Vítěz kategorie nejzkušenějších - Dan Duchoň 2. místo Vanes Zábranová 3. místo - Kuba Kylsán Pátá místa:) Pája, Vojta, Natka Naši reprezentanti:) Duchoňovi:) Výsledky IV. kategorie Výsledky IV. kategorie Výsledky IV. kategorie

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.