IV. ročník klubového turnaje dětí

V sobotu 10. března se v hale konal tradiční turnaj pro děti z našeho klubu. Celkem se na něj dostavilo 50 dětí! Turnaj byl rozdělen do pěti výkonnostních kategorií:

MINITENIS: Turnaj nejmenších přes malou síť překvapivě ovládl Lukáš Kozojed, který porazil všechny soupeře. Na druhém místě skončil jeho tréninkový parťák Miki Kavřík. Třetí místo si odnesl nejmladší účastník turnaje a nadějný tenista, Vojta Janák (roč. 2012). Julča Knotková skončila čtvrtá a Amálka Židková pátá.

BABYTENIS: Největší počet účastníků byl tradičně ve skupině babytenistů (13) - skupině, které rozehrávali trenéři. Hrálo se na dva vítězné sety do 10 bodů a na velké hřiště. Do finále se probojovali hráči, kteří v turnaji neprohráli ani zápas, takže se bylo opravdu na co dívat. Nelča Jarošová ve finále dokonce vedla 10:7 a 9:8, takže měla dva mečboly, ale bylo vidět, jak jí postupně dochází síly. Finálový soupeř Vojta Kubát se od začátku snažil a bojoval, to se mu vyplatilo a celý zápas nakonec ovládl - ve třetím setu Nelču přehrál 10:4. Na třetích místech skončili Natálka Zadinová a Jony Bernard.

PŘÍPRAVKA: Kategorie, ve které už si hráči podávali a počítali sami. I v této kategorii se do finále dostaly hráčky, které v turnaji neprohrály - Lily Hošková a Klárka Váchová. Zcela zaslouženě a pro nás i překvapivě vyhrála Lilka:) Možná se nám tady rýsují opory humpoleckého tenisu:) Třetí místa si rozdělili kamarádi, Kuba Získal a David Veleta, oba předvedli super výkon a potvrdili tak naše předpovědi, že si odnesou pohár.

ZÁVODNÍ HRÁČI MLADŠÍ: V této skupině už bylo několik hráčů, kteří hrají mládežnické soutěže za Humpolec. Bylo tak hned několik adeptů na vítězství - velkým favoritem byla Nicole Zábranová a druhým favoritem byl Kryštof Jankovský. Díky výsledkům ve skupině se však oba potkali už v semifinále. Z vítězství se nakonec radoval Kryštof. Ve druhém semifinále na sebe narazili Filip Průcha a Kája Petrů. Do finále se nakonec dostala Kája Petrů a postarala se tak o největší překvapení v turnaji:) Kája ve skupině dokonce Kryštofa porazila, ale ten důležitější, finálový zápas, zvládl lépe Kryštof a vyhrál 3:1 a mohl se tak radovat z prvního velkého vítězství:)

ZÁVODNÍ HRÁČI STARŠÍ: Tato skupina měla své dva jasné favority - loňského vítěze Dana Duchoně a finalistku z loňska Vanesku Zábranovou. Tyto dva hráče se snažila pokořit hlavně čtveřice René Okapal, Martin Guzin, Vojta Kostka a Kuba Kylsán. Ani jednomu se to však nepodařilo. Největší šanci měl René v semifinále, když měl na Vanesku 5 mečbolů, ale zápas do vítězného konce nedotáhl. Diváci se tak mohli těšit na reprízu loňského finále, ze kterého měla Vaneska co oplácet:) A to se jí povedlo... Finále vyhrála jasně, 4:0 na gamy a stala se tak královnou letošního klubového turnaje:)

Všem moc děkujeme za účast a hlavně za skvělé výkony!

Minitenisté skupina minitenis účastníci - skupina babytenis Babytenis skupina A Babytenis skupina B Babytenis skupina C Babytenis finále Babytenis útěcha přípravka účastníci skupina přípravka Lilly Hošková - vítěz v kategorii přípravka přípravka skupina A přípravka skupina B přípravka skupina C přípravka skupina D přípravka finálový pavouk přípravka útěcha skupina závodních hráčů mladších A skupina závodních hráčů mladších B finále závodních hráčů mladších skupinka závodních hráčů mladších skupina závodních hráčů starších A skupina závodních hráčů starších B závodní hráči starší finále skupinka závodních hráčů starších skupinka závodních hráčů starších vítězka závodních hráčů Vanes Zábranová s Mírou Chybou

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.