Krajské přebory dorostu a mladšího žactva

Z oblastních přeborů dorostu a mladšího žactva přivezlo hned několik našich hráčů medaile. Největším úspěchem je vítězství Míši Palánové v deblu dorostenek (spolu s Lucií Soukupovou, TK Písek). Míše se dařilo i v singlu. Cestou do semifinále porazila první nasazenou Klaudii Rainke a sedmou nasazenou Elišku Holubovou. Bohužel v semi podlehla po boji pozdější vítězce Julii Steinbauer 5:7, 5:7. V kategorii mladšího žactva skončil ve dvouhře Šimon Kavřík na krásném třetím místě a spolu s Adamem Vencem byl třetí v deblu. Adam se v singlu dostal do čtvrtfinále, kam dokráčel i další hráč LTC, Filip Hrbek (+rovněž třetí místo v deblu, spolu s Teodorem Fenclem). Mezi děvčaty se do finále čtyřhry probojovala Tereza Šebístková (spolu s Barborou Robovou). Terka ve dvouhře skončila mezi nejlepšími osmi.

Gratulace!

Zde výsledky:

KP dorostenek: Míša Palánová (LTC) - Lucie Soukupová (TK Písek) - 1. místo debl KP mladších žákyň: Fiedlerová, Votavová:Robová, Šebístková T. (LTC) 6:3, 6:2 Šimon Kavřík - 3. místo na přeboru ml. žáků