Leden byl v humpolecké hale ve znamení turnajů

Každý víkend v lednu se konal v humpolecké hale turnaj. První víkend v novém roce se konal tradičně turnaj mužů, kterého se zúčastnilo celkem 20 hráčů. Nejvíce se dařilo Filipovi Němcovi, který turnaj vyhrál jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Na třetím místě skončili Honza Podoba s Alešem Bouchnerem. Další víkend se konal turnaj mladších žáků, ve kterém má nyní náš klub dohromady sedm nadějí! Nejvíce se dařilo Adamovi Vencovi s Ivem Jilečkem, kteří obsadili druhé místo ve čtyřhře. Do druhého kola se ve dvouhře probojoval Luky Kozojed. Třetí lednový víkend Humpolec uspořádal turnaj žen, na něm se mezi osm nejlepších hráček dostaly tři domácí hráčky - holky Zábranovy a Simona Brožová a jedna co bude za Humpolec letos hostovat - Míša Palánová. Nejlépe nakonec dopadla Vanes Zábranová, která skončila třetí ve dvouhře a druhá ve čtyřhře (spolu s Adrianou Svobodovou). Poslední víkend se konal opět turnaj mladších žáků, který byl z pohledu domácích hráčů mnohem úspěšnější než ten první. Pája Hofman skončil třetí ve dvouhře i čtyřhře (spolu s Lukym Kozojedem). Druhé místo ve čtyřhře obhájila dvojice Venc Adam - Jileček Ivo. Ve dvouhře mezi osm nejlepších postoupili celkem tři hráči - Pája Hofman, Adam Venc a Miki Kavřík. 

Z dalších turnajů v ČR stojí za zmínku výsledky hráčů:

Tereza Šebístková - 1. místo ve čtyřhře na krajském přeboru mladších žákyň v Českém Krumlově, 2. místo ve dvouhře v ESO Praha, 3. místo ve dvouhře v Bohnicích a Havlíčkově Brodě a první místo ve čtyřhře v Bohnicích. 

Eliška Havlová - 2. místo ve dvouhře na turnaji ve Znojmě /ml. žákyně/.

Tomáš Venc - 2. místo ve dvouhře na turnaji v Poděbradech /st. žáci/ a 3. místo ve čtyřhře spolu s Marianem Kvášem na stejném turnaji.

Pavel Hofman - 3. místo ve dvouhře ve Vílanci u Jihlavy a 3. místo ve čtyřhře na stejném turnaji.

 

finále krajského přeboru ml. žákyň : Frommová, Boháčová - Šebístková, Fiedlerová 4:6, 6:3, 9:11 Tereza Šebístková - 3. místo ve dvouhře v Bohnicích 1. místo ve čtyřhře v Bohnicích Šebístková - Fiedlerová finále čtyřhry v Bohnicích Fiedlerová, Šebístková  - Vítová, Mabouka 6:2, 6:1 2. místo ve čtyřhře v Humpolci (14.1.) Venc Adam - Jileček Ivo finále čtyřhry ml. žáků (14.1.) v Humpolci Fiala, Mallinos - Jileček, Venc 6:3, 6:1 finále dvouhry ml. žákyň /Eso Praha/ Mabouka - Šebístková 6:2, 6:1 2. místo ve čtyřhře ml. žákyň /Eso Praha/  Šebístková - Stoyanová 3. místo ve dvouhře ve Vílanci /ml. žáci/ - Pája Hofman 2. místo ve dvouhře v Poděbradech /st. žáci/ - Tom Venc 3. místo ve dvouhře v Humpolci /ml. žáci/ - Pája Hofman 2. místo ve čtyřhře v Humpolci (29.1.) Venc Adam - Jileček Ivo 3. místo ve dvouhře v HB Šebístková /2.zleva/

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém