Lednové úspěchy hráčů LTC

V prvním měsíci roku 2022 se konalo několik turnajů, na kterých naši hráči zářili. V Humpolci se konal turnaj dorostenek. Z šestnácti startujících byly hned čtyři domácí. Smůlu na los měly Vanes Zábranová a Pája Dvořáková. Obě totiž šly hned v prvním kole na 3. resp. 4. nasazenou hráčku a bohužel neuspěly. Další dvě naše holky se nalosovaly na sebe. Nicole Zábranová porazila tréninkovou spoluhráčku Áju Čápovou 6:1, 6:1. Niky v dalším kole nestačila na první nasazenou Kláru Podškubkovou. Ve čtyřhře se nejvíce dařilo Vanese, která spolu s Adrianou Svobodovou (vítězka singlu) vyhrála celou čtyřhruJ

V okolí se konalo několik dalších turnajů. Mezi největší úspěchy patří první místo Páji Hofmana v kategorii babytenistů v Havlíčkově Brodě. Tereza Šebístková vyhrála svůj první turnaj v mladších žácích a to v Jindřichově Hradci (spolu s Enolou Fiedlerovou vyhrála i debla). Terka dále skončila třetí ve dvouhře v Pelhřimově.

Poslední víkend v lednu, se hrály turnaje dorostenek v Pelhřimově a Havlíčkově Brodě. Pája Dvořáková v Brodě obsadila skvělé druhé místo ve čtyřhře s Natálií Šlesárovou. A Vanesce Zábranové se dařilo v Pelhřimově. Po výborných výkonech, kdy postupně porazila třetí a druhou nasazenou, postoupila až do finále dvouhry. Ve finále pak nestačila na domácí jedničku Adrianu Svobodovu. Vanes s Áďou spolu vyhrály poměrně jasně celou čtyřhru.

Všem velká gratulace!

vítězky čtyřhry dorostenek v Humpolci Áďa Svobodová - Vanes Zábranová Pája Hofman – Havlíčkův Brod – 1. místo v babytenise Tereza Šebístková – Jindřichův Hradec 1.místo dvouhra i čtyřhra Vítězky čtyřhry ml. žákyň v JH Enola Fiedlerová - Terka Šebístková Tereza Šebístková - 3. místo dvouhra v Pelhřimově (ml. žáci) Pája Dvořáková s Natálií Šlesárovou – HB 2. místo ve čtyřhře Vanes Zábranová 2. místo ve dvouhře v Pelhřimově Vanes Zábranová s Aďou Svobodovou – Pelhřimov 2.místo ve dvouhře a 1.místo ve čtyřhře vítězky čtyřhry dorostenek v Pelhřimově Áďa Svobodová - Vanes Zábranová finále čtyřhry v Pelhřimově Sára Staňková, Anna Lebrušková - Vanes Zábranová, Adriana Svobodová  0:6, 3:6

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.