Letní turnajová sezóna 2022 je u konce

Na několika zářijových turnajích startovalo několik našich nadějí. Pája Hofman vyhrál turnaj babytenistů v Hlinsku. Terka Šebístková skončila druhá ve dvouhře a první ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Praze. Vanes Zábranová vyhrála turnaj dorostenek v Pelhřimově, a to jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Vrcholem série letních turnajů bylo Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii babytenisu, kde startovali dokonce dva naši hráči – Pája Hofman a Áda Venc. Ve velké konkurenci se kluci drželi. Pája Hofman se probojoval ze skupiny do hlavní soutěže, kde vypadl v prvním kole a umístil se tak na celkovém 17. místě (ze 40 nejlepších hráčů v ČR). Áda Venc si zahrál útěchu.

Všem gratulujeme a přejeme do zimní sezóny hodně povedených turnajů.

Pája Hofman (uprostřed) - 1. místo v Hlinsku Tereza Šebístková – 2. místo ve dvouhře v Praze Terka Šebísktová (spolu s Eliškou Drašarovou) - 1. místo ve čtyřhře Pája Hofman (spolu s Janem Tourkem)  na MČR jednotlivců v babytenisu.

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.