Milan Buček vyhrál krajský přebor dorostenců

Velkého úspěchu se o víkendu dočkal Milda Buček, který vyhrál v Českých Budějovicích jihočeský přebor dorostenců a to jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře (s Danielem Kargerem). Kvalifikoval se tak na Mistrovství České republiky - Pardubickou juniorku:) Nejtěžší zápas měl Milda v semifinále s prvním nasazeným, Honzou Sedláčkem z Tábora, kdy prohrával 0:1 na sety, ale zápas dokázal otočit. Druhý set ovládl 6:4 a třetí Sedláček za stavu 0:2 vzdal pro vyčerpání. Pondělní finále potom dopadlo o dost jednoznačněji - Milda vyhrál nad druhým nasazeným Reiterem Jakubem 6:1 a 6:3:)

V kategorii dorostenek vyhrála Nikča Homolková z Pelhřimova, která ve finále oplatila Kamile Neradové (TK Písek) nedávnou porážku z družstev. Nikča se rovněž kvalifikovala na Pardubickou juniorku, která se bude konat v polovině srpna.

Souběžně se v Písku konal jihočeský přebor mladších žáků, na kterém startovali i naši hráči - Daniel Duchoň, Kuba Kylsán, Niky Zábranová a Kája Šebístková. Nejlépe si vedl Dan, který se dostal do čtvrtfinále. Zde prohrál s Dominikem Mojžíšem (Planá nad Lužnicí) 3:6, 0:6. Ve čtyřhře si Kuba s Danem odvezli medaile za třetí místo:) Kája Šebístková i Kuba Kylsán uhráli ve dvouhře jedno kolo. Niky narazila hned na čtvrtou nasazenou, Lucii Soukupovou (TK Písek) a prohrála 0:6, 2:6.

FN

1.místo - Milan Buček vítězové čtyřhry: Karger Daniel (TK Strakonice) a Milda Buček Vítězové jihočeského přeboru dorostenců - Nikola Homolková (TK Pelhřimov) a Milan Buček (LTC Humpolec) 3. místo ve čtyřhře na krajském přeboru mladších žáků - Daniel Duchoň a Jakub Kylsán výsledky dvouhra dorostenci výsledky čtyřhra dorostenci výsledky dvouhra dorostenky výsledky čtyřhra dorostenky výsledky dvouhra ml. žáci výsledky čtyřhra ml. žáci výsledky dvouhra ml. žákyně výsledky čtyřhra ml. žákyně

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.