Minitenis, babytenis v Humpolci a ostatní turnaje

Poslední červencový víkend se v Humpolci konaly dva turnaje. V sobotu se odehrál turnaj babytenistů, kterého se zúčastnilo celkem 12 hráčů (z toho čtyři domácí). Vítězem se stal David Mikeš ze Světlé nad Sázavou, ve finále porazil svého o rok staršího bratra. Z našich hráčů skončil na 7. místě Tom Venc, na 9. místě Miki Kavřík, na 10. Ondra Staněk a na 11. Luky Kozojed. Neděle patřila nejmenším - na minitenisový turnaj dorazilo deset dětí (z toho tři domácí). Terka Šebístková obsadila krásné druhé místo, když nestačila na Jakuba Tomka a ve finále prohrála o pouhý bod 9:10, 10:9 a 9:10. Šestý skončil Adam Venc a desátý Šimon Kavřík.

Na turnajích starších žáků bylo úspěšných několik našich hráčů. Martin Guzik vyhrál v Olomouci dvouhru. Vanes Zábranová skončila třetí ve dvouhře i čtyřhře (spolu s Niky Zábranovou) v Havlíčkově Brodě. Na stejném turnaji skončil třetí ve dvouhře i Martin Guzik a spolu s Vojtou Kostkou skončili druzí ve čtyřhře. V Praze obsadila dvě druhá místa Pája Dvořáková.

Všem moc gratulujeme!

účastníci turnaje v babytenisu - v Humpolci skupina A - babytenis účastníci turnaje v minitenisu - Humpolec Tereza Šebístková - 2. místo minitenis skupina A - minitenis skupina B - minitenis finálový pavouk - minitenis dvouhra st. žáci - Olomouc Havl. Brod st. žákyně - 3. místo Zábranová V. Havl. Brod st. žákyně - 3. místo čtyřhra Zábranová V.+N. dvouhra st. žákyně - Havl. Brod čtyřhra st. žákyně - Havl. Brod dvouhra st. žáci - Havl. Brod čtyřhra st. žáci - Havl. Brod Tempo Praha st. žákyně dvouhra - Dvořáková P. - Fajmonová S. 1:6, 1:6 Tempo Praha st. žákyně - 2. místo čtyřhra Dvořáková, Opletalová