Minitenisté na MČR v Praze, Lukáš Chyba vyhrál béčko v Třebíči

Již třetího Mistrovství České republiky se zúčastnili naši nejmladší. Družstvo ve složení Miki Kavřík, Luky Kozojed, Vojta Janák, Terka Šebístková a Anička Němečková, kteří vyhráli krajský přebor, mohli reprezentovat Jihočeský kraj v kategorii minitenis v Praze. Hned na úvod jsme ve čtvrtfinále dostali největšího favorita soutěže - Jihomoravský kraj, resp. Prostějov. Naši si pár bodíčků uhráli, ale od prvních míčků bylo jasné, kdo zápas ovládne - 8:0 pro Jihomoravský kraj. Poté nás čekali boje o 5. až 8. místo. Los nám nejdříve přidělil Severomoravský kraj. V tomto utkání už jsme dva zápasy vyhráli:) Konkrétně zvítězil Miki Kavřík a Luky Kozojed - konečný výsledek 2:6 pro SM kraj. A v posledním zápase o 7. místo jsme narazili na Východočechy. Tento zápas byl nejvyrovnanější - 3:5 na zápasy pro VČ. Z našich se z vítězství radoval Miki, Luky a Vojta Janák. Na prvním místě skončila Praha, resp. TK Sparta Praha, která ve finále porazila Jihomoravský kraj 5:3. Na třetím místě skončil kraj Severočeský. Byl to velmi našláplý turnaj s velkou konkurencí, ale myslím, že jsme stačili a pokusíme se příští rok vyhrát kraj a na MČR vyhrát alespoň jedno utkání:) Musím ještě dodat, že ostatní kraje měli v nominaci hráče ze širšího okolí, kdežto my jsme hráli s čistě humpoleckými hráči.

Poslední zprávou letošní venkovní sezóny je vítězství Lukáše Chyby na béčkovém turnaji dospělých v Třebíči. Cestou za vítězstvím Lukáš porazil například prvního nasazeného Daniela Fila (TK SC Ostrava, CŽ 84.) 6:1 a 6:4 a ve finále si poradil se Zdendou Hronzou z Jindřichova Hradce 5:7, 6:3, 6:2. Ve čtyřhře Lukáš došel spolu s Mildou Bučkem do semifinále.

Velká gratulace!

FN

Družstvo minitenistů: Miki Kavřík, Luky Kozojed, Vojta Janák a Terka Šebístková, trenér F. Němec Slavnostní nástup družstev Miki Kavřík Zleva: Miki Kavřík, Luky Kozojed, Vojta Janák a Terka Šebístková Kompletní družstvo LTC Humpolec - i s Vlastou Šebístkem Utkání minitenistů rozehrávka Vyhlášení vítězů 8.místo  - Jihočeský kraj, resp. LTC Humpolec - Terka Šebístková, Vojta Janák, Luky Kozojed, Miki Kavřík Medaile z MČR Medaile z MČR Kompletní výsledky Třebíč B - dospělí - dvouhra Třebíč B - dospělí - čtyřhra

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.