Mistrovství ČR družstev babytenistů

V září se v Prostějově konalo Mistrovství ČR družstev v babytenise. Naše družstvo ve složení Pavel Hofman, Daniel Krejsa (H), Adam Venc, Šimon Kavřík a Filip Hrbek se kvalifikovalo na jaře v Táboře. V Prostějově startovalo 12 nejlepších mužstev z České republiky. Akce byla třídenní od pátku do neděle a naši hráči si atmosféru turnaje mohli vychutnat po celou dobu. Systém byl takový, že čtyři nejlepší týmy z loňska byly nasazeny rovnou do soboty a k těm se přidali čtyři páteční vítězové. Los Humpolci v pátek přidělil Hlinsko a to si naše kapitánka Simona Brožová přála. Povedlo se jí skvěle nasadit hráče jak do dvouhry, tak do čtyřhry a naši mohli slavit vítězství 4:2 a postup do dalšího dne mezi nejlepších osm týmů v ČR (pozn. celkově bylo letos přihlášeno ve všech krajích dohromady cca 200 babytenisových družstev). V sobotu už bylo jedno, na koho LTC půjde, všichni měli nabytý tým. Nám los přidělil jednoho z dvou největších favoritů, Spartu Prahu. Kluci si tak mohli zahrát s těmi nejlepšími hráči v ČR, kteří mají úplně jiné týdenní tréninkové dávky než naši. Za výsledek 0:6 na zápasy se však nemusí kluci vůbec stydět, protože všichni bojovali a chtěli urvat co nejvíce míčků pro sebe a tým:) V dalších zápasech o pořadí se Humpolec potkal s Přerovem (0:6) a Libercem (1:5). LTC Humpolec tedy skončil na krásném osmém místě v ČR. Celkovým vítězem se stal Prostějov, který porazil Spartu. Pro kluky to byla obrovská zkušenost a zážitek, na který jistě nezapomenou:)

Chtěli bychom moc poděkovat všem rodičům za podporu a hlavně Simče Brožové, která odvedla skvělou práci jako kapitánka.

Zleva Simča Brožová, Filip Hrbek, Dan Krejsa, Šimon Kavřík, Pája Hofman, Adam Venc a Tomáš Venc LTC Humpolec družstvo babytenistů LTC tým LTC Humpolec družstvo babytenistů LTC Zástupce kapitána Tomáš Venc měl roli číšníka:)

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém