Na začátku prázdnin se v Humpolci konaly turnaje mladších žáků a babytenistů

V červenci už jsme stihli odehrát dva celostátní turnaje - mladší žactvo a babytenis. Mezi mladšími žáky jsme měli dvě velké naděje na umístění - Tom Venc a Terka Šebístková. Oba potvrdili své kvality - Tom i Terka skončili druzí ve dvouhrách a první ve čtyřhrách. Z Humpoláků se dále zúčastnili Miki Kavřík a Luky Kozojed, oba vypadli v prvním kole.

Turnaje babytenistů se zúčastnilo 17 dětí, z toho tři naši. Filip Hrbek skončil třetí v útěše, Šimon Kavřík postoupil ze skupiny, kde těsně nestačil na Daniela Krejsu, který za Humpolec hostuje. Třetím hráčem, který se turnaje zúčastnil, byl Pája Hofman. Pája celý turnaj suverénně vyhrál, když neprohrál ze sedmi zápasů jediný game (28)!

Terka Šebístková v Humpolci skončila na druhém místě ve dvouhře /ml. žákyně/ Finále ml. žákyň v Humpolci: Frommová, Dušková - Šebístková, Fiedlerová 2:6, 2:6 Pája Hofman vyhrál turnaj babytenistů v Humpolci skupina A baby skupina B baby skupina C baby skupina D baby finálový pavouk baby útěcha baby

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.