O víkendu uspěli naši tenisté hned v několika kategoriích

Daniel Duchoň na turnaji mladších žáků ve Vílanci u Jihlavy vybojoval třetí místo ve dvouhře a druhé místo ve čtyřhře. V singlu nestačil na prvního nasazeného Filipa Nagyho (ŽLTC Brno, 195. CŽ) - 6:3, 3:6, 3:10. Ve čtyřhře spolu s Hansem Rychtářem došel až do finále. Kluci prohráli po velkém boji 3:7, 7:6(6), 7:10.

Kuba Kylsán, který prvním rokem sbírá zkušenosti v mladších žácích, vyrazil až do Strakonic. Ve dvouhře uhrál jedno kolo a pak narazil na prvního nasazeného Jakuba Kubu (LTC České Budějovice, 460. CŽ), jemuž podlehl 3:6,2:6. S Davidem Matouškem potom potrápili v semifinále čtyřhřy první nasazené a následně i celkové vítěze turnaje Svobodu s Kubou - 6:7 (5), 0:6.

Babytenistka Nicole Zábranová ve Vidovicích u Prahy ukázala, jak se hraje tenis v Humpolci:) Niky skončila na skvělém třetím místě - před ní skončili už jen dva kluci, takže z holek byla nejlepší! Super! Její větší segra Vanes už začíná objíždět starší žákyně, aby získala v dalším roce lepší pozici v turnajích:) Ve dvouhře v Havlíčkově Brodě skončila na raketě celkové vítězky Natálie Havlové z Jihlavy (CŽ ml. žl.24.). Vanes s Bětkou Jůzlovou, kterou porazila v prvním kole 3:6, 6:3, 10:3 došla do semifinále, to znamená třetí místo!

V Humpolci se konal turnaj mužů ,,C". Z domácích startovali - Jan Podoba, Filip Straka a Filip Němec. Nejlépe si vedl posledně jmenovaný. F. Němec skončil ve finále na raketě Davida Holuba z Jihlavy 4:6 a 3:6. Čtyřhru s Petrem Stolarikem z Ostravy, Filip vyhrál. Nad Šťastným s Vítkem (oba Jihlava) kluci zvítězili těsně 7:5, 7:6 (1).

Všechny moc chválíme:))

3. místa ve dvouhře - Dan Duchoň a Viktor Válek 2.místo ve čtyřhře Duchoň, Rychtář Finále čtyřhry: zleva Duchoň, Rychtář, Jelínek, Válek Pavouk dvouhra - Vílanec Pavouk čtyřhra - Vílanec 3.místo ve čtyřhře Matoušek, Kylsán Matoušek, Kylsán Pavouk dvouhra Strakonice Pavouk čtyřhra Strakonice Fandila i nejmenší slečna Zábranovic - Adrianka Nicole Zábranová třetí na turnaji babytenistů Základní skupina babytenis Stupně vítězů v kategorii babytenis Třetí místo ve čtyřhře Bětka Jůzlová s naší Vanes Dvouhra starších žákyň Havlíčkův Brod Muži C v Humpolci - dvouhra Čtyřhra starších žákyň HB Muži C v Humpolci - čtyřhra

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.