Ohlédnutí za povedenou sezónou družstev

Letošní rok se našim týmům velmi povedl a řadí se tak mezi nejlepší za posledních pět let. Podrobnosti níže:)

Minitenis a babytenis. To jsou jediná dvě družstva, kde jsme letos nestačili a v příštích letech budeme muset zabrat. Minitenisté skončili na třetím místě ze čtyř. Babytenisté byli čtvrtí ze šesti. Tyto dvě skupiny doběhla pandemie koronaviru, kdy se nesmělo trénovat a děti se tak nemohly rozvíjet. V příštích letech to ale vypadá, že se vrátíme zpět do starých kolejí:)

Mladší žáci skončili v nejvyšší krajské soutěži druzí. Nechali za sebou velká města jako Tábor, Písek nebo Jindřichův Hradec. Je to největší letošní úspěch! Troufám si říci, že v příští sezóně můžeme pomýšlet na postup na Mistrovství ČR. Naprostá většina hráčů totiž může ještě příští rok tuto kategorii hrát. Složení týmu: Mikuláš Kavřík, Pavel Hofman, Adam Venc, Šimon Kavřík, Lukáš Kozojed, Tereza Šebístková, Eliška Havlová a Anna Svobodová.

Starší žáci v nejvyšší krajské soutěži porazili tři týmy a skončili na pěkném pátém místě z osmi. I v této kategorii téměř všichni zůstanou a budou příští rok opět hrát. Složení týmu: Tomáš Venc, Marian Kváš, Mikuláš Kavřík, Pavel Hofman, Adam Venc, Vanesa Haviárová, Tereza Šebístková a Nela Jarošová.

Dorost se letos zúčastnil druhé nejvyšší soutěže. Tým složený převážně z mladších ročníků ukázal, že v příštím roce má na to, aby postoupil do nejvyšší soutěže. Letos to bohužel nevyšlo a rozhodující, postupový zápas naši prohráli proti Hluboké 4:5 na zápasy (rozhodující zápas skončil 11:9 v super - tiebreaku!). I tak je druhé místo skvělé. Složení týmu: Martin Guzik, Vojtěch Kostka, Marek Mikeš, Tomáš Venc, Marian Kváš, Adam Mokrý, Ondřej Staněk, Nicole Zábranová, Pavla Dvořáková, Andrea Čápová a Karolína Šebístková.

Dospělí B v KP III. nezaváhali a bez prohry si dokráčeli pro postup do vyšší soutěže. V příštím roce bude cílem posílit tým a soutěž udržet, což by neměl být problém. Složení týmu: Jan Podoba, Aleš Bouchner, Filip Straka, Tomáš Koubek, Libor Novák, Vojta Kostka, Nicole Zábranová a Pavla Dvořáková.

Dospělí A v dizivi skončili o skóre třetí. Jen jeden zápas nakonec rozhodl o tom a humpolecké áčko mohlo být o stupínek výš. Pokud by v příštím roce holky dělaly pravidelně dva body, což už letos častokrát bylo, můžeme pomýšlet minimálně na obhajobu třetího místa. Složení týmu: Filip Němec, Jan Kellner, Lukáš Chyba, David Kabelka, Milan Buček, Martin Guzik, Simona Brožová a Michaela Palánová.

Jarní sezóna má vyhrazené dva víkendy pro krajské přebory jednotlivců. Nejvíce se dařilo Tereze Šebístkové, která skončila v kategorii mladších žákyň na třetím místě v singlu a na prvním místě v deblu. Tomáš Venc ve starších žácích došel do čtvrtfinále a v deblu s Marianem Kvášem do semifinále.

A tým LTC Humpolec B tým LTC Humpolec B tým LTC Humpolec družstvo dorostu - zleva Nicole Zábranová, Pája Dvořáková, Vojta Kostka, Marian Kváš, Tom Venc a Ondra Staněk neúplné družstvo starších žáků - zleva Vanesa Haviárová, Tereza Šebístková, Marian Kváš a Tom Venc družstvo mladších žáků zleva Kavřík M., Havlová E., Hofman P., Kavřík Š., Šebístková T., Venc A., kapitán Michal Kavřík družstvo mladších žáků zleva Kavřík M., Havlová E., Hofman P., Kavřík Š., Šebístková T., Venc A. družstvo babytenistů - zleva Filip Svoboda, Kryštof Loudát, Filip Šťastný, Tom Vytiska, Láďa Janál družstvo babytenistů - zleva Filip Svoboda, Kryštof Loudát, Filip Šťastný, Tom Vytiska, Láďa Janál babytenisté Tom Vytiska - Láďa Janál babytenisté Tom Vytiska - Láďa Janál vpravo Láďa Janál na babytenise výsledky - kategorie dospělí A výsledky - kategorie dospělí B výsledky - kategorie dorost výsledky - kategorie starší žáci výsledky - kategorie mladší žáci výsledky - kategorie babytenis výsledky - kategorie minitenis Tereza Šebístková 3.místo dvouhra +1.misto kraj čtyřhra krajský přebor 1.místo ve čtyřhře na kraji ml. žákyň Šebístková - Fiedlerova

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.