Pája Hofman a Áda Venc nejlepší babytenisti v kraji

O víkendu se konal v Třeboni krajský přebor jednotlivců v kategorii babytenisu. Zúčastnili se ho i dva naši hráči. Nejúspěšnějším hráčemturnaje se stal Pája Hofman, který celý turnaj vyhrál a stal se tak nejlepším v kraji. Adam Venc skončil třetí, když prohrál s Pájou. Kluci spolu vyhráli i celou čtyřhru. Oba tak postupují na Mistrovství ČR!

Dále se konaly krajské přebory dospělých a starších žáků. V dospělých byly úspěšné Vanes Zábranová a Simča Brožová, které spolu skočily třetí ve čtyřhře. Ve starších žácích se dostali do čtvrtfinále Kája Šebísktová a Tom Venc.

Na turnaji mladších žákyň v Praze vyhrála Terka Šebístková čtyřhru a skončila třetí ve dvouhře.

Pája Hofman – 1. místo v kraji /kategorie babytenis/ Zleva: Pavel Hofman (1.), Daniel Krejsa (2.), Adam Venc (3.) – všichni ve družstvu LTC, Chrt Tomáš (4.) Finále čtyřhry: Krejsa, Chrt - Hofman, Venc 3:4 3.místo v kategorii žen na kraji - Brožová - Zábranová 1.místo ve čtyřhře Šebístková - Drašerová Tereza Šebístková - 3. místo ve dvouhře

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.