Poslední letošní výsledky z turnajů

V září se konalo několik posledních turnajů letní sezóny. Nejvíce se dařilo Tereze Šebístkové, která vyhrála turnaj v Žiželicích a zúčastnila se Mistrovství ČR babytenistek v Rakovníku. Ze 40 hráček skončila na skvělém 9. místě, kde prohrála s pozdější vítězkou celého turnaje. Ze skupiny postupovala z druhého místa a v pavouku uhrála jedno kolo. Karolína Šebístková spolu s Vanesou Haviárovou vyhrály čtyřhru starších žákyň v Pelhřimově. Tomáš Venc přivezl dva poháry ze Sezimově Ústí - za třetí místo ve dvouhře a za druhé místo ve čtyřhře. Na turnajích dospělých se nejvíce dařilo Simoně Brožové, která vyhrála čtyřhru v Benešově a skončila třetí na béčku na Solidaritě Praha - rovněž ve čtyřhře. Závěrečný humpolecký turnaj dospělých vyhrál ve dvouhře i čtyřhře Filip Němec.

Všem gratulujeme a těšíme se na zimní sezónu.

1. místo Žiželice 11.9. Tereza Šebístková - babytenis 1. místo Pelhřimov 11.-12.9. Haviárová V. - Šebístková K. - st. žákyně 9. místo MČR Miletice - 18. - 19. 9. Tereza Šebístková - babytenis turnaj mužů v Humpolci - pohoda na baru - Peťa Šťastný - Víťa Majer - David Holub - všichni ČLTK Jihlava