Poslední výsledky letní sezóny 2020

Během srpna a září se v Humpolci a okolí odehrálo několik turnajů a na nich hráli i naši hráči. Přinášíme nejdůležitější výsledky:

MINITENIS: Pája Hofman v této kategorii kraloval! Vyhrál dva turnaje (Havlíčkův Brod a Světlá nad Sázavou) a ve Žďáře byl třetí.

BABYTENIS: Největším úspěchem je postup Terezy Šebístkové na MČR babytenistů v Rakovníku. Tereza je navíc o rok mladší, takže si může účast zajistit i v příštím roce.

MLADŠÍ ŽACTVO: Zde Karolína Šebístková vybojovala druhé místo ve dvouhře a první ve čtyřhře v Žamberku. Za zmínku stojí i výsledky Tomíka Vence a Mariana Kváše, kteří každý víkend objíždí turnaje a téměř vždy si nějaký ten bodík přivezou.

STARŠÍ ŽACTVO: Na béčku v Sezimově Ústí se po výborných výkonech probojoval až do semifinále Daniel Duchoň.

DOROST: V Humpolci se konal na začátku srpna turnaj dorostenek. Startovaly na něm Ája Čápová, Pája Dvořáková, Vaneska Zábranová (postup do čtvrtfinále ve dvouhře) a Helča Grubauerová (1. místo ve čtyřhře a čtvrtfinále ve dvouhře).

DOSPĚLÍ: V kategorii dospělých si poprvé zahrál Lukáš Chyba na MČR (2:6,1:6 s Robinem Staňkem). Filip Němec vyhrál oba domácí turnaje (srpen a září). Lukáš Chyba byl na srpnovém turnaji druhý a Aleš Bouchner na zářijovém třetí.

1. - 2. 8. dorostenky Humpolec - dvouhra 1. - 2. 8. dorostenky Humpolec - čtyřhra 6.-7.8. ml. žákyně Žamberk - dvouhra 6.-7.8. ml. žákyně Žamberk - čtyřhra 6.-7.8. Žamberk - Kája Šebístková - Marie Mrkvičková - 1.místo čtyřhra 6.-7.8. Žamberk - finále dvouhry Šebístková K. - Hönigová Adéla 0:6, 2:6 15.- 16.8. muži Humpolec - dvouhra 15.- 16.8. muži Humpolec - čtyřhra 16.8. Havlíčkův Brod - Pája Hofman - 1.místo 23.8. minitenis Světlá nad Sázavou - Pája Hofman - 1. místo 22.-23.8. st žáci B Sezimovo Ústí - dvouhra 22.-23.8. st žáci B Sezimovo Ústí - čtyřhra 6.9. minitenis Žďár nad Sázavou - Pája Hofman - 3.místo 19.- 20.9. muži Humpolec - dvouhra 19.- 20.9. muži Humpolec - čtyřhra 19. - 20.9. Rakovník - Mistrovství České republiky v babytenise - Tereza Šebístková

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.