Poslední výsledky zimní sezóny 2022

Několik posledních úspěšných výsledků přinesl před koncem zimní sezóny březen. Na turnaji starších žákyň v Pelhřimově (5. – 7. 3.) postoupila do čtvrtfinále dvouhry Niky Zábranová a Kája Šebístková. Ve čtyřhře potom Kája s Vanes Haviárovou vyhrála celou čtyřhru a Niky byla s Adélou Vlkovou třetí. Další víkend se v Humpolci konal turnaj dospělých, který vyhrál ve dvouhře i čtyřhře Filip Němec. Do čtvrtfinále z domácích postoupil Jan Podoba a Martin Guzik.

V kategorii babytenisu Pája Hofman v Újezdu u Prahy (12. 3.) obsadil třetí místo a Adam Venc ve Žďáře nad Sázavou (26. 3.) skončil čtvrtý. Terka Šebístková si odvezla z turnajů v Poděbradech druhé a třetí místo ve dvouhrách a na turnaji starších žákyň v Nymburku (26. – 27. 3.) vybojovala Kája Šebístková třetí místo ve dvouhře a spolu s Vanes Haviárovou druhé ve čtyřhře.

Posledním turnajem byla Zruč nad Sázavou (26. – 27. 3.). V kategorii dorostenek se představily sestry Zábranovy. Holky spolu ve čtyřhře postoupily do finále a  se ve dvouhře probojovala do čtvrtfinále.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na jaro, kdy nás čekají týmové soutěže.

Vanes Haviárová s Kájou Šebístkovou  - první místo ve čtyřhře /Pelhřimov/ Niky Zábranová a Adéla Vlková - 3. místo ve čtyřhře /Pelhřimov/ Pája Hofman – třetí místo v babytenisu /Újezd u Prahy/ Terka Šebístková – druhé místo ve dvouhře /Poděbrady/ Terka Šebístková – třetí místo ve dvouhře /Poděbrady/ Finále čtyřhry v Nymburku: Haviárová, Šebístková - Audy, Nováková 4:6, 4:6 Sestry Zábranovy – druhé místo ve čtyřhře /Zruč nad Sázavou/ Finále čtyřhry ve Zruči: Koubová, Koubová - Zábranová, Zábranová 6:2, 6:1

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.