Prázdninový přehled úspěchů našich hráčů

BABYTENIS: Nejúspěšnějším hráčem mezi babytenisty byl jednoznačně Pája Hofman, který vyhrál dva turnaje /Hlinsko a Světlá nad Sázavou/ a na jednom byl druhý /Havlíčkův Brod/. Dalším úspěšným hráčem byl Áda Venc, který skončil druhý v Kolíně a několikrát se probojoval do čtvrtfinále.

MLADŠÍ ŽACTVO: V této kategorii se nejvíce dařilo Tereze Šebístkové. Terka vyhrála dvouhru v Českých Budějovicích a byla druhá ve Znojmě. Čtyřhru vyhrála v Pelhřimově a v Českých Budějovicích. Eliška Havlová skončila třetí ve dvouhře v Pelhřimově.

STARŠÍ ŽACTVO: Mezi starší žáky se snaží pronikat Tom Venc, který si z několika turnajů přivezl první body do žebříčku. Kája Šebístková skončila ve dvouhrách druhá ve Žďáru a Žamberku, třetí v Plané. Kája dále spolu s Vanes Haviárovou získala druhá místa ve Žďáru a v Plané.

DOROST: Nejlepší výsledky si uhrála Vanes Zábranová. V Humpolci, Zruči a Jindřichově Hradci vybojovala třetí místa ve dvouhrách. Ve čtyřhře se sestrou Niky vyhrála v Jindřichově Hradci. S Míšou Palánovou pak Vanes získala stříbro v Humpolci.

DOSPĚLÍ: Na domácím turnaji si Filip Němec zahrál finále dvouhry a vyhrál s Petrem Šťastným čtyřhru.

Gratulace!

finále čtyřhry v Pelhřimově: Šebístková T., Fiedlerová - Zdražilová, Svobodová J. 6:1, 7:6 /16.-17.7./ Pavel Hofman (vpravo) - 1. místo v Hlinsku /23.7./ Adam Venc 2. místo v Kolíně /30.7./ finále čtyřhry dorostenek v Humpolci Palánová, Zábranová - Koubová, Koubová 5:7, 4:6 Palánová M. - Zábranová V. 2. místo ve čtyřhře v Humpolci /30.-31.7./ Palánová M. a Zábranová V. 3. místa ve dvouhře v Humpolci Planá nad Lužnicí: Haviárová - Šebístková 2. místo /30.7.- 31.7./ Žamberk (2.-3.8.) finále dvouhry Šebístková K.  - Košková 1:6, 3:6 Žďár nad Sázavou (6.-7.8.) - Kája Šebístková 2. místa ve dvouhře i čtyřhře Šebístková T. - Fiedlerová E. 1.místo ve čtyřhře ČB /6.-7.8./ Vítězky turnaje v Jindřichově Hradci - sestry Zábranovy Vítězky turnaje v Jindřichově Hradci - sestry Zábranovy finále čtyřhry dorostenek v Jindřichově Hradci Zábranová V., Zábranová N. - Krejsová, Nguyenová 6:3, 6:1 /6.-7.8/ Vanesa Zábranová 3. místo v Jindřichově Hradci /6.-7.8/ Pavel Hofman - 2. místo v Havlíčkově Brodě /14.8./ Vanesa Zábranová 3. místo ve Zruči /13.-14.8./ Adam Venc (3.místo), Pavel Hofman (1.místo), Jan Tourek (2.místo) - Světlá nad Sázavou /20.8./ Tereza Šebístková 2. místo ve Znojmě /20.-21.8./