Přehled výsledků našich hráčů v červenci 2021

červenci na mnoha turnajích bodovali naši hráči. Zde je přehled nejlepších výsledků:

10. – 11. 7. mladší žáci /Humpolec/: na turnaji startovalo celkem 31 hráčů a z toho čtyři domácí. Nejvíce se dařilo Marianu Kvášovi, který se probojoval až do finále, kde těsně prohrál s prvním nasazeným Petrem Lelkem. Vaneska Haviárová skončila třetí ve dvouhře, Tom Venc s Marianem skončili druzí ve čtyřhře.

17. 7. babytenisté /Humpolec/: i na tomto turnaji byla účast hojná – 21 hráčů. Terka Šebístková se probojovala do semifinále, kde prohrála 3:4 s pozdějším vítězem Samuelem Kindlem. Pája Hofman se probojoval do finálového pavouka. Šimon Kavřík i Adam Venc si zahráli útěchu.

24. – 25. 7. dorostenky /Havlíčkův Brod/: v Brodě se dařilo Vanesce Zábranové, která skončila druhá ve dvouhře i čtyřhře /spolu s Pájou Dvořákovou/.

31. 7. – 1. 8. dorost / Humpolec/: humpolecký turnaj dorostu nabídl několik krásných zápasů. Vojta Kostka a Martin Guzik uhráli jedno kolo. Martin porazil v derby 6:2, 6:2 Aleše Bouchnera. Vanes Zábranová v singlu vybojovala třetí místo a Jessica Adamcová vyhrála s Lilianou Navrátilovou debla.

31. 7. – 1. 8. mladší žáci /Kolín/:  Zde opět startovalo duo Venc  - Kváš. Více se dařilo Tomovi, který skončil na třetím místě. Marian prohrál ve druhém kole s prvním nasazeným Vojtěchem Krismanem. Kluci skončili třetí ve čtyřhře.

1. 8. babytenisté /Březnice/: Na tomto turnaji se do finále dostala Terka Šebístková.

finále ml. žáků: Lelek Petr - Kváš Marian 6:4, 6:3 2. místo ml. žáci Humpolec – Tom Venc + Marian Kváš finále v HB: Podškubková - Zábranová 6:3, 6:1 2. místo v singlu v HB: Vaneska Zábranová 2. místo v HB na turnaji dorostenek: V. Zábranová + P. Dvořáková 3. místa v singlu dorostenek v Humpolci - Anna Lebrušková a Vanesa Zábranová 3.místo v singlu dorostenek Vanesa Zábranová s pořadatelem F. Němcem 3. místo Humpolec Vaneska Z. 2. místo babytenis Březnice – Tereza Šebístková