Sezóna družstev je ve své polovině

Koncem dubna opět začala jarní sezóna oblíbených utkání družstev. Humpolec letos přihlásil letos do soutěží následující kategorie:

MINITENIS: První červnový víkned nastoupili naši nejmenší svěřenci v Táboře ke třem utkáním a to proti Jindřichovu Hradci, Třeboni a Táboru. Za Humpolec startovali - Miki Kavřík, Luky Kozojed, Vojta Janák, Terka Šebístková a Anička Němečková. Naše děti dosáhly velkého úspěchu, když celou skupinku vyhrály a postoupily tak na Mistrovství České republiky družstev v minitenisu, které se bude konat 28. září na Spartě v Praze:) Jindřichův Hradec jsme porazili 7:1, Třeboň 8:0, takže rozhodoval poslední zápas s Táborem. Po prvním kole byl zápas nerozhodný, 2:2. Druhé kolo jsme s velkým štěstím vyhráli a zápas skončil 5:3 pro Humpolec. Pět utkání z osmi rozhodl až třetí set a čtyřkrát dokonce rozhodl jediný míček! A právě z těchto čtyř zápasů jsme tři vyhráli a to rozhodlo:) Moc gratulujeme!!!:)

BABYTENIS: I tato kategorie se odehrála během jednoho dne (12.5. 2018) v Pelhřimově. Za LTC byli nominováni - Jakub Získal, David Veleta, Tomáš Venc, Nelča Jarošová a Vojta Kubát. Bohužel jsme hned na úvod dostali toho nejlepšího soupeře ve skupině - Pelhřimov A. Velmi kvalitní tým nás porazil 5:1 - bod uhráli akorát ve čtyřhře Kuba Získal s Davidem Veletou. Takže už jsme věděli, že budeme hrát nejlépe o druhé místo. To se povedlo, protože jsme obě další mužstva porazili 6:0:) Konečné pořadí: 1. Pelhřimov A, 2. Humpolec, 3. Jindřichův Hradec, 4. Milevsko. LTC tak obhájilo loňské druhé místo ve skupině :)

MLADŠÍ ŽÁCI: Mladší žáci hrající nejvyšší jihočeskou soutěž zatím nastoupili ke čtyřem ze sedmi utkání. Opět jsme v úvodním kole pravděpodobně narazili na nejlepší mužstvo v kraji - Planou nad Lužnicí. Jediný bod uhrál Adam Mokrý. Planá nás zaslouženě porazila 8:1. Druhý zápas hraný s Českými Budějovicemi skončil podobně 2:7 (body dělali Dan Duchoň a čtyřhra Duchoň - Kyslán). Na další zápas do Humpolce přijela nekompletní Třeboň - tu jsme porazili 8:1 a zajistili si tak udržení v nejvyšší soutěži pro další rok:) Posledním odehraným zápas je s Táborem A - zde dělali všechny tři body Dan Duchoň s Kubou Kyslánem. Snad se povede vyhrát ještě nějaký zápas a bude to na 5. nebo 6. místo :) Sestava LTC: Duchoň Daniel, Kyslán Jakub, Jankovský Kryštof, Mokrý Adam, Bernard Mikuláš, Mokrá Alice, Šebístková Kája, Zábranová Nicole a Ája Čápová. 

STARŠÍ ŽÁCI: St. žáci hrají druhou nejvyšší soutěž v kraji a daří se jim. Vyhráli tři ze čtyř utkání a jsou zatím na třetím místě. Bohužel jsme smolně prohráli s Planou nad Lužnicí 4:5, která jde na postup. Pokud by zápas dopadl opačně, tak jsme mohli pomýšlet na postup my:) Ale i tak bude druhé nebo třetí místo velmi pěkné (vloni jsme hráli ještě o soutěž níž, z které jsme postoupili...) Výsledky: LTC Humpolec - SKT Planá nad Lužnicí 4:5 TK Soběslav - LTC Humpolec 0:9, LTC Humpolec - TK Strakonice 9:0, LTC Tábor B - LTC Humpolec 2:7. Sestava LTC: Duchoň Daniel, Kostka Vojta, Guzik Martin, Kylsán Jakub, Zábranová Vanesa a Dvořáková Pavla.

DOSPĚLÍ A: Áčko Humpolce zatím v divizi ještě neprohrálo ani jeden zápas a stále má šance na postup, i když malé:) Protože o tomto víkendu se hraje v Českých Budějovicích a to je největší favorit soutěže, na kterého pravděpodobně stačit nebudeme:( Zatím jsme tedy porazili Písek 9:0, Milevsko 5:4, Planou nad Lužnící 6:3 a Hlubokou nad Vltavou 6:3. Sestava LTC A: Němec Filip, Chyba Lukáš, Buček Milan, Kabelka David, Brožová Simona a Časarová Veronika.  

DOSPĚLÍ B: Béčko hraje KP II. a nově má na hostování dorostenky Helču Grubauerovou a Káju Tajovskou s Havlíčkova Brodu. Holkám se daří - uhrály 9 z 12 bodů. To však nemůžeme říct celkově o béčku, které prohrálo tři ze čtyř utkání a všechny 4:5. Snad s tím něco kapitán udělá, aby se nespadlo:) Výsledky: LTC B - Kaplice 6:3, TJ Třeboň - LTC 5:4, LTC B - Start ČB B 4:5, Spartak Trhové Sviny - LTC B 5:4. Sestava: Podoba Jan, Straka Filip, Koubek Tomáš, Novák Libor, Grubauerová Helena a Tajovská Karolína.

Do dalších zápasů přejeme hodně štěstí!

Družstvo mladších žáků: zleva Kuba Kylsán, Dan Duchoň, Nicole Zábranová, Kája Šebístková, Ája Čápová, Alice Mokrá, Kryštof Jankovský a Adam Mokrý Družstvo mladších žáků Družstvo starších žáků: zleva Guzik Martin, Kostka Vojta, Dvořáková Pája, Zábranová Vanes, Duchoň Dan a Kuba Kylsán Družstvo st. žáků Babytenisté: 2. místo ve skupině. Stojící Získal Jakub a Veleta David s trenérem Filip Němcem. Dole zleva Jarošová Nela, Kubát Vojtěch a Venc Tomáš Družstvo dospělých B -  zleva: Straka Filip, Podoba Jan, Tajovská Karolína, Grubauerová Helena, Novák Libor a Koubek Tomáš Ml. žáci LTC - Planá nad Lužnicí 1:8 Ml. žáci LTC - LTC České Budějovice 2:7 Ml. žáci LTC - Třeboň 8:1 Ml. žáci LTC - LTC Tábor A 3:6 St. žáci LTC - Planá nad Lužnicí 4:5 St. žáci LTC - Soběslav 9:0 St. žáci LTC - Strakonice 9:0 St. žáci LTC - Tábor B 7:2 Dospělí LTC A - Písek 9:0 Dospělí LTC A - Milevsko 5:4 Dospělí LTC A - Planá nad Lužnicí 6:3 Dospělí LTC A - Hluboká n. Vl. A 6:3 Dospělí LTC B - Kaplice 6:3 Dospělí B - Start ČB 4:5 Družstva minitenis: LTC - LTC Tábor 5:3 družstva minitenis: LTC - Jindřichův Hradec 7:1 Družstvo minitenistů: zleva Janák Vojta, Kavřík Miki, Kozojed Luky, Šebístková Terka a Němečková Anička s trenérem Mírou Chybou

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém