Shrnutí velmi úspěšné sezóny družstev

Letošní sezóna se vyrovnala té loňské, možná byla ještě trošku úspěšnější. Naše nejmladší kategorie minitenistů obsadila ve skupince třetí místo. Minitenisté jeden zápas vyhráli a jeden prohráli. Babytenisté nejdříve vyhráli skupinu v Dobré Vodě a postoupili do finálové skupiny ve Veselí na Lužnicí. Ve Veselí babytenisti skončili na skóre třetí (první tři družstva měla shodně dvě výhry a jednu prohru). Mladší žáci obhájili v nejvyšší soutěži druhé místo. O postup na republiku prohráli 4:5 s Českými Budějovicemi. Rozhodl asi jeden zápas, Adam Venc vedl 6:3, 5:2 a 40:0, přesto se mu zápas nepovedlo dotáhnout do vítězného konce:( Starší žáci si oproti loňsku polepšili, z pátého místa bylo letos místo druhé. Opět zde byl boj o republiku, který jsme prohráli 2:7 s Pelhřimovem. Nejsmutnějším družstvem jsou dorostenci, tři roky po sobě se pokouší dostat do nejvyšší soutěže a třetí rok končí na druhém, nepostupovém místě:( Letos o postupu rozhodoval poslední zápas, a to s Českými Budějovicemi. Ten bohužel nevyšel, dorost podlehl po boji 4:5 na zápasy. I zde rozhodovaly maličkosti. Krásný, tří a půl hodinový boj svedl Mára Mikeš, který prohrál s Tomášem Kafkou 6:7 ve třetím setu:( Áčko dospělých od poloviny soutěže tušilo, že by to letos mohl být rok, kdy se postoupí historicky poprvé do II. ligy. Už čtvrtý zápas byl hodně důležitý. Derby s Pelhřimovem Humpolec zvládl a vyhrál 6:3 na zápasy. Hned další zápas byl stejně důležitý. A i ten vyšel, nad áčkem Budějovic se vyhrálo těsně 5:4. Z pěti třísetových bitev se vyhrály tři a to rozhodlo. Před posledními zápasy jsme věděli, že musíme oba vyhrát, protože kdyby jeden nevyšel, tak bychom byli na skóre za Pelhřimovem. Naštěstí vše vyšlo a Bechyni i Tábor jsme porazili! Áčko tedy v divizi letos neprohrálo (7:0) a postupuje do II. ligy:) Béčko vloni postoupilo do KP II. a cílem bylo udržet soutěž. Čtyři výhry nám nakonec zajistily, že jsme se umístili na pěkném čtvrtém místě:)

Děkujeme všem hráčům, kapitánům a rodičům za snahu a podporu při zápasech!!! :)

minitenis https://cztenis.cz/minitenis/druzstva/sezona/2024/soutez/8803 

babytenis https://cztenis.cz/babytenis/druzstva/sezona/2024/soutez/8814 

mladší žáci https://cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2024/soutez/8805 

starší žáci https://cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2024/soutez/8801 

dorost https://cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2024/soutez/8799 

dospělí A https://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2024/soutez/8768 

dospělí B https://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2024/soutez/8778 

vítězné družstvo A dospělých - postup z divize do II. ligy (zleva Kabelka D., Němec F., Palán D., Chyba L., Buček M., Palánová M., Brožová S.) vítězné družstvo dospělých oslava vítězství v divizi postup se musel zapít:) družstvo dorostu obsadilo druhé místo v KP I. (zleva Kavřík M., Kváš M., Mikeš D., Venc T., Mikeš M., Zábranová N., Šebístková K.) družstvo starších žáků obsadilo druhé místo v nejvyšší soutěži (zleva Dovrtělová K., Šebístková T., Venc T., Kváš M., Zapletal J., Venc A.) družstvo mladších žáků obsadilo druhé místo v nejvyšší soutěži (zleva Hrbek F., Venc A., Kavřík Š., Hofman P., Dovrtělová K., Svobodová A.) družstvo mladších žáků obsadilo druhé místo v nejvyšší soutěži (zleva Hrbek F., Venc A., Kavřík Š., Hofman P., Dovrtělová K., Svobodová A.) družstvo mladších žáků obsadilo druhé místo v nejvyšší soutěži (zleva Hrbek F., Venc A., Kavřík Š., Hofman P., Dovrtělová K., Svobodová A.) družstvo minitenistů - 3. místo ve skupině (zleva Piklová K., Vondra M., Časar E., Němec O.) družstvo mini - Klaudie, Marek, Eda a Ondra Mára s Edou Kuba N., Klaudie P. a Ondra N. Ondra a Jakub Němec rozcvička minitenistů :) zápas minitenisu se odehrál i v Humpolci všichni fandili :) minitenisté před zápasem minitenis: LTC - Sezimovo Ústí družstvo babytenistů - finálová skupina Veselí nad Lužnicí (zleva Loudát K., Kroupa P., Šťastný F., Bula P.) družstvo babytenistů - finálová skupina Veselí nad Lužnicí (zleva Loudát K., Kroupa P., Šťastný F., Bula P.) kluci z béčka dospělých v Třeboni (zleva Kostka V., Podoba J., Bouchner A., Straka F.)

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém