Skvělý víkend humpoleckých hráčů

Během posledního květnového víkendu se konalo několik akcí. V soutěžích družstev se odehrály kategorie těch nejmladších - minitenistů a babytenistů. V tabulce minitenistů byly pouze tři družstva: LTC Humpolec, Sokol TK Kaplice a LTC Tábor. Naše družstvo ve složení Adam Venc, Šimon Kavřík, Pavel Hofman a Jiří Mokrý porazilo jak Kaplici (5:3), tak i Tábor (6:2). Těmito vítězstvími si LTC Humpolec zajistil pošesté účast na Mistrovství ČR, které se letos uskuteční na Spartě v Praze. Babytenisté byli rovněž ve skupině tří družstev (LTC Humpolec, LTC Tábor B a TK Pelhřimov A). Celkem byly skupiny tři a z každé postoupily dvě mužstva do finálového pavouka. Našim babytenistům se rovněž velmi dařilo, porazili totiž jak Pelhřimov 4:2, tak i Tábor B 5:1 a zajistili si účast ve finálovém pavouku. Zde jim los ve čtvrtfinále přidělil Jindřichův Hradec, i ten náš tým, ve složení Miki Kavřík, Lukáš Kozojed, Terka Šebístková a Eliška Havlová, porazil 4:2. Bohužel potom začalo pršet a semifinálový zápas s Českým Krumlovem je odložen na čtvrtek 4. června. Budeme našim nadějím držet palce, aby postoupily až do finále:)

V soutěžích jednotlivců se odehrál okresní přebor staršího žactva a krajský přebor dorostenců. Celý okres v Pelhřimově vyhrál Daniel Duchoň, když ve finále porazil jasně Lukáše Šefčíka 6:3, 6:1. Na třetím místě skončil Kuba Kylsán. Oba jmenovaní potom spolu vyhráli i celou čtyřhru. V kategorii dívek se do semifinále probojovala Ája Čápová. V Českých Budějovicích se konal krajský přebor a na něm startovali dva naši hráči, Martin Guzik a Aleš Bouchner. Martin uhrál jedno kolo a Aleš dvě:)

Gratulace!!!

Družstva minitenis: LTC Humpolec - Sokol TK Kaplice 5:3 Družstva minitenis: LTC Tábor - LTC Humpolec 2:6 Družstva babytenis: LTC Humpolec - TK Pelhřimov A 4:2 Družstva babytenis: LTC Tábor B -LTC Humpolec 1:5 Okresní přebor Pelhřimov - st. žáci - dvouhra Okresní přebor Pelhřimov - st. žáci - čtyřhra Okresní přebor Pelhřimov - st. žákyně - dvouhra Okresní přebor Pelhřimov - st. žákyně - čtyřhra Krajský přebor dorostu ČB - dvouhra Vítězové družstev v minitenistu: Pája Hofman a Šimon Kavřík Vítězové družstev v minitenistu: Adam Venc a Jiřík Mokrý

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém