Srpnové výsledky hráčů LTC

První srpnový víkend: V Humpolci se konal turnaj starších žákyň, kterého se zúčastnilo 16 hráček. Našim holkám se ve dvouhře moc nedařilo, ale ve čtyřhře vybojovala Pája Dvořáková s Vanes Zábranovou druhé místo. Celý turnaj vyhrála jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře (spolu s Lucií Červenkovou) Natálie Havlová z Jihlavy. V Brně se dařilo Danovi Duchoňovi, který vyhrál s Davidem Kubíčkem čtyřhru. A v Benešově se na turnaji mladších žáků Kuba Kylsán umístil na třetím místě ve dvouhře a na druhém místě ve čtyřhře (s Kubou Zemanem). 

Druhý srpnový víkend: Do Havlíčkova Brodu na turnaj starších žákyň vyjely Pája Dvořáková s Vanes Zábranovou. Pája si přivezla třetí místo za dvouhru:)

Třetí srpnový víkend: Na turnaji mužů v Humpolci startovali z celkového počtu třinácti hráčů, čtyři domácí. A tři postoupili do semifinále (David Kabelka, Filip Němec a Milda Buček) a finále bylo čistě humpolecké. Filip vyhrál nad Mildou 6:4 a 6:3 - oba se pak spolu radovali i ve čtyřhře. Filip startoval o den později i na Mistrovství ČR mužů v Ostravě, kde podlehl v prvním kole osmému nasazenému Petrovi Hájkovi (TK AGROFERT Prostějov, CŽ 32.) 1:6, 3:6.

Čtvrtý srpnový víkend: Turnaj mužů v Pelhřimově ovládl Lukáš Chyba z LTC. Milda Buček měl bohužel špatný los a hned ve druhém kole šel na Lukáše, jinak by určitě došel dál:)

Finále čtyřhry ŽLTC Brno: Kubíček David, Duchoň Daniel : Žoldák Patrik, Pytel Šimon 5:7, 6:2, 10:7 Výsledky Brno  - dvouhra Výsledky Brno  - čtyřhra Finále čtyřhry st. žákyň: Dvořáková, Zábranová - Červenková, Havlová 3:6,3:6 Předávání cen za 2. místo ve čtyřhře v Humpolci - Pája Dvořáková a Vanes Zábranová 2. místo ve čtyřhře: Pája Dvořáková a Vanes Zábranová Pája Dvořáková - Filip Němec - Vanes Zábranová Finále st. žákyň Humpolec: Havlová Natálie : Temenugov Isabella 6:0, 6:0 Výsledky Humpolec dvouhra st. žákyně Výsledky Humpolec čtyřhra st. žákyně 2. místo ve čtyřhře v Benešově - Kylsán J., Zeman J. Finále čtyřhry Benešov: Stibůrek, Reitinger : Zeman, Kylsán 1:6, 7:6, 10:3 Výsledky ml. žáků Benešov - dvouhra Benešov ml. žáci čtyřhra 3. místo ve dvouhře v HB Pája Dvořáková s panem Adamcem St. žákyně HB - dvouhra St. žákyně HB - čtyřhra Výsledky Humpolec dvouhra muži Výsledky Humpolec čtyřhra muži Výsledky Pelhřimov - muži dvouhra Němec Filip

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém