Takovou sezónu humpolecký tenis ještě nezažil

Zrušené turnaje, zákaz trénování, zkrácená družstva… I přes veškerá omezení a opatření, která jsme v letošním roce museli akceptovat, se toho na humpoleckých kurtech odehrálo poměrně hodně. Celkem se stihlo odehrát šest turnajů pro registrované a čtyři pro neregistrované.

V letní sezóně letos potvrdil výbornou formu Lukáš Chyba, který se stal vítězem krajského přeboru mužů a zajistil si tak účast na MČR v Ostravě.  Dařilo se i našim nejmenším, Tereza Šebístková ovládla krajský přebor babytenistek a rovněž postoupila na republiku. Družstvo minitenistů (A. Venc, P. Hofman, J. Mokrý a Š. Kavřík) pošesté dokázalo vyhrát v kraji. Bohužel se naši nejmenší nemohli pro marodku zúčastnit závěrečného MČR.  Velký úspěch zaznamenali babytenisté, kteří skončili celkově třetí v soutěži družstev. Bronz je největším úspěchem, který LTC v této kategorii získal a naše mládež svými výsledky dokazuje velmi dobrou úroveň našeho trenérského snažení. Ostatní kategorie v soutěžích družstev odehrály zkráceným, nesestupovým a nepostupovým systémem na tři kola a o všechna místa.

Tradičně se nezapomnělo na organizování několika oblíbených akcí. Fido Cup po osmé přivítal mladší kategorii amatérů. Dvacet osm přihlášených dvojic ukazuje, že je tento turnaj velmi oblíbený.

 Již po dvanácté se hráči z Humpolce a okolí sešli s dřevěnými raketami. Po devíti letech se tento oblíbený Retro turnaj konal na venkovních dvorcích a počasí vyšlo náramně. Finále mělo stejné obsazení jako vloni s tím rozdílem, že letos vyhráli Ladislav Jaroš a Filip Němec. Druzí skončili Filip Chmelař a Jan Podoba. Do pátého ročníku pro neregistrované - Bernard Tour se letos přihlásilo dvacet šest dvojic a své snažení zakončily na říjnovém závěrečném turnaji, jehož vítězi se stali veteráni a nejstarší účastníci František Pospíšil s Luďkem Brzoněm.

Závěr letošní tenisové sezóny bude snad patřit úsměvnému a přece bojovnému amatérskému klání rodičů a dětí, uskuteční se sedmý ročník Turnaje mistrů a před příchodem Nového roku 2021 nás čeká Silvestrovský tenisový kolotoč. Co se týče turnajů registrovaných pro nadcházející období, tak jich máme přihlášeno osm, tak si budeme přát, aby se situace s covid uklidnila.

V průběhu celého roku jsme dále vylepšovali technické zázemí celého areálu. Byla provedena oprava tréninkové zdi, včetně povrchu a přístřešku na ukládání sezónních potřeb. Od únoru 2020 jsme nabídli humpoleckým sportovcům i možnost zahrát si badminton na nově zbudovaném kurtu ve sportovní hale v ul. Hradská. V plánu pro další roky máme vybudovat pergolu a dva venkovní kurty, které by doplnili kompletně venkovní zázemí.

Všem našim partnerům, členům a přátelům děkujeme za podporu v roce 2020 a přejeme všem všechno nejlepší, mnoho úspěchů a hlavně pevné zdraví v novém roce 2021.

Finále krajského přeboru mužů Chyba Lukáš - Jirovský Jakub 7:5, 7:5 19. - 20.9. Rakovník - Mistrovství České republiky v babytenise - Tereza Šebístková Vítězové družstev v minitenistu: Adam Venc a Jiřík Mokrý Vítězové družstev v minitenistu: Pája Hofman a Šimon Kavřík Babytenisté LTC Humpolec: Eliška Havlová, Terka Šebístková, Luky Kozojed a Miki Kavřík s kapitánem Lukášem Chybou účastníci FIDO CUPU 2020 účastníci RETRA - sedm dvojic RETRO: 1. místo Filip Němec a Láďa Jaroš RETRO: 2.místo Filip Chmelař - Honza Podoba účastnící Bernard Tour - úplně vlevo Standa Bernard 1. místo BT - Luďa Brzoň - Franta Pospíšil rekonstrukce zdi rekonstrukce zdi

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém