Tomáš Venc vyhrál krajský přebor mladších žáků

O víkendu se odehrály krajské přebory mladšího žactva. Obrovský úspěch zaznamenal Tomáš Venc (roč. 2010), který v Pelhřimově vyhrál oblastní přebor a stal se tak prvním hráčem v klubu LTC Humpolec, kterému se to povedlo. Tom byl druhý nasazený a postupně porazil Tomáše Hlavničku 6:3, 6:1, Jindřicha Zapletala 6:0, 6:3, Lukáše Urbana 6:0, 6:0 a ve finále prvního nasazeného Jakuba Baštýře (TK Pelhřimov 6:4, 6:3. Turnaje se zúčastnil i Marian Kváš, který v semifinále podlehl Baštýřovi dvakrát 6:3. Marian s Tomem vybojovali druhé místo ve čtyřhře. Kluci tak z turnaje odvezli 1. a 3. místo ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře. V Českých Budějovicích se odehrály holky. I tam jsme měli své zástupce – Terku Šebístkovou a Elišku Havlovou. Holky uhrály kolo a postoupily mezi nejlepších osm hráček v kraji. Terka potom vybojovala s Enolou Fiedlerovou třetí místo ve čtyřhře.

V tomto termínu se odehrály i další turnaje, kde hráli naši – babytenis ve Vílanci u Jihlavy a dospělí v Humpolci. Na babytenis vyrazili Pája Hofman spolu s Adamem Vencem. Kluci z 20 účastníků obsadili 3., resp. 4. místo. Turnaj dospělých v Humpolci vyhrál v singlu i deblu Filip Němec, Honza Podoba byl třetí ve dvouhře.

Marian Kváš (3. místo) a Tomáš Venc vítěz krajského přeboru mladších žáků. Spolu pak 2. místo v deblu Terka Šebístková (vpravo) s Enolou Fiedlerovou  - 3. místo ve čtyřhře na kraji mladších žákyň Babytenis: zprava Adam Venc  4. místo, Pavel Hofman 3. místo Filip Němec

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.