Týmové soutěže jsou u letos u konce

Zkrácenou formou se letos odehrály všechny kategorie družstev. Hrálo se na tři kola o všechna místa v tabulce. Zde je souhrn všech družstev LTC Humpolec v roce 2020:

Mladší žactvo: Los v prvním kole nejvyšší soutěže přidělil našim velmi těžkého soupeře - LTC České Budějovice (4. nasazený). V tomto zápase zvítězily Budějovice 6:3 a čekal nás tedy souboj o 5. - 8. místo. Zde družstvo LTC (ve složení Adam Mokrý, Ondra Hnik, Tom Venc, Marian Kváš, Ondra Staněk, Nicole Zábranová a Kája Šebístková) narazilo na LTC Tábor B a jasně zvítězilo 8:1! V souboji o 5. - 6. místo na nás ve 3. kole vyšel Tábor A - zde to bohužel nevyšlo - 2:7. I tak je 6. místo v nejvyšší soutěži úspěch:)

Starší žactvo: Tuto kategorii jsme letos přihlásili do nejnižší krajské soutěže a v ní nakonec zůstaly díky koronaviru pouze čtyři týmy a hrál tedy každý s každým. Za starší žáky hrála víc než polovina mladších žáků (Mokrý, Venc, Kváš, Zábranová, Šebístková) a ti to měli s o dva roky staršími soupeři velmi těžké. Konečné třetí místo odpovídá:) Mladší žáky doplnili: Šimon Festa, Martin Staněk a Ája Čápová. Výsledky: Sokol TK Kaplice: LTC 6:3, LTC - TK Ostrovec 3:6, LTC - LTC Velešín 8:1. 

Dorost: Dorostenci Aleš Bouchner, Martin Guzik, Pepa Havlík, Vojta Kostka, Dan Duchoň, Vanes Zábranová, Helča Grubauerová, Pája Dvořáková, Jessica Adamcová a Kája Tajovská šli v KP I. na celkové vítězství. V prvním kole jim sice los přidělil první nasazené Milevsko, ale jasná výhra 9:0 ukázala, že je letos družstvo velmi silné. I další zápas měl jednoznačný průběh - 8:1 nad Jindřichovým Hradcem. O první místo se Humpolec popral s Pelhřimovem B. Po singlech byl stav 3:3 a rozhodovaly tedy čtyřhry. Po velmi vyrovnaných utkáních se podařilo vyhrát dva debly a dorostenci tak mohli slavit první místo!

Dospělí A: Humpoleckému áčku (Filip Němec, Lukáš Chyba, Milan Buček, David Kabelka, Simča Brožová a Vanes Zábranová) se ze všech družstev dařilo nejméně. V divizi byl tento tým nasazen jako číslo dva, ale tuto výhodu nedokázal zužitkovat a prohrál hned v prvním kole s Budějovickým béčkem 4:5. V zápase o 5. - 8. místo jsme narazili na Hlubokou, na kterou jsme jeli díky odložení zápasu (špatné počasí) velmi oslabení a výsledek 0:6 se tak dal očekávat. V souboji o poslední místo jsme narazili na Milevsko A. Poslední zápas se naštěstí povedl a Humpolec vyhrál 6:3 na zápasy. Konečné sedmé místo je však velkým zklamaním...

Dospělí B: Béčku se naopak velmi dařilo a probojovalo se až do finále. Po vítězstvích 8:1 nad Bechyní a 5:4 nad Velešínem B nás čekal souboj o první místo s Táborem C. Tábor C však přijel ve velmi silném složení a vyhrál jasně 7:2. Ale i tak je druhé místo pro B-tým (Filip Straka, Jan Podoba, Tomáš Koubek, Aleš Bouchner, Libor Novák, Helča Grubauerová a Kája Tajovská)  velký úspěch.

Za rok nás snad bude čekat klasický systém na sedm kol.

FN

Družstvo mladších žáků LTC Humpolec: zleva Tom Venc, Marian Kváš, Ondra Hnik a Adam Mokrý. Dole Niki Zábranová a Kája Šebístková Družstvo mladších žáků LTC Humpolec: zleva Kuba Získal, Adam Mokrý, Marian Kváš a Tom Venc. Dole Niki Zábranová a Kája Šebísktová Družstvo starších žáků LTC Humpolec: zleva Šimon Festa, Tom Venc, Adam Mokrý a Marian Kváš. Dole Ája Čápová, Niki Zábranová a Kája Šebístková Družstvo dorostu LTC Humpolec: zleva Helča Grubauerová, Martin Guzik, Aleš Bouchner, Dan Duchoň a Pepa Havlík. Dole Vanes Zábranová a Pája Dvořáková Družstvo dorostu LTC Humpolec: zleva: Pepa Havlík, Dan Duchoň, Aleš Bouchner a Vojta Kostka. Dole Kája Tajovská, Pája Dvořáková a Vanes Zábranová Družstvo dospělých LTC Humpolec: zleva Filip Němec, Milan Buček, David Kabelka a Lukáš Chyba. Dole Vanes Zábranová a Síma Brožová

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém