V Humpolci se konal turnaj starších žákyň

V humpolecké hale se odehrál poslední turnaj žactva zimní sezóny 2021/2022. Z našich hráček se zúčastnily Kája Šebístková a Vanes Haviárová. A dařilo se. Holky spolu vyhrály celou čtyřhru. Kája navíc vybojovala třetí místo ve dvouhře. Vaneska uhrála kolo a potom prohrála s pozdější vítězkou turnaje Viki Havlíkovou. Celkem na turnaji startovalo 13 hráček.

Mezi další pěkné výsledky patří vítězství Páji Hofmana na turnaji babytenistů v Havlíčkově Brodě a dvě druhá místa Terky Šebístkové ve dvouhře v Českém Krumlově a v Českých Budějovicích.

Ve Frýdlantu nad Ostravicí (19. – 22. 2.) se konalo MČR mladších žáků, kde startoval Tom Venc. Tomík předvedl bojovný výkon, ale los byl příliš těžký -  čtvrtý nasazený Šimon Kabrhel byl nad jeho síly. I tak je to pro LTC velký úspěch, v historii klubu se na MČR mladších žáků ještě žádný hráč nedostal.

Kája Šebístková, Vanes Haviárová – 1. místo ve čtyřhře /Humpolec/ Kája Šebístková - 3. místo ve dvouhře /Humpolec/ Terka Šebístková – 2. místo ve dvouhře /Český Krumlov/ Terka Šebístková – 2. místo ve dvouhře /České Budějovice/ Pavel Hofman – 1. místo v babytenise /Havlíčkův Brod/

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.