V Humpolci se tenisová sezóna neuzavírá

Maratón turnajů a soutěží dětí i dospělých je sice pro rok 2019 u konce a venkovní dvorce připravené na zimu, zato tenisová hala opět ožila a její rezervační systém se plní na týdny dopředu.

Máme za sebou nejvydařenější sezónu v dosavadní klubové historii. Naše velká radost začíná už od líhně těch nejmladších, tedy minitenistů, z nichž T. Šebístková, V. Janák, A. Venc a Š. Kavřík dokázali postoupit na Mistrovství České republiky. Babytenisté postoupili v kraji ze základní skupiny a ve finálové skupině obsadili skvělé čtvrté místo. V nejvyšší krajské soutěži mladších žáků obsadili humpolečtí pátou příčku a starší žáci doslova zazářili, když jasně vyhráli KP I. a postoupili do nejvyšší soutěže. Rovněž dorostenci postoupili, a to do druhé nejvyšší soutěže. Mládež tak svými výsledky dokazuje velmi dobrou úroveň našeho trenérského snažení. Áčko dospělých odehrálo svoji nejlepší sezonu. Prohrálo až v posledním zápase s Táborem A. I tak je pro nás druhé místo v divizi úspěchem, stejně tak jako druhé místo béčka v KP II.

Z nemála úspěšných výsledků našich jednotlivců v roce 2019 jmenujeme: Tereza Šebístková – vítězka několika turnajů v minitenise, Tomáš Venc – účast na MČR jednotlivců v kategorii babytenis v Rakovníku a Filip Němec – 1. místo v krajském přeboru mužů.

Amatérské soutěže v Humpolci celoročně skvěle doplňují pestrou tenisovou mozaiku. Do letního FIDO CUPu se zapsalo 24 mužských dvojic, které už posedmé poskytly velkému množství diváků pěknou podívanou na rekreační tenis s možností občerstvit se a pobavit. I čtvrtý ročník Bernard Tour (vítězi se stali Pavel Hendrych ml. a Martin Kubíček) a jedenáctý ročník Retro Open (jehož vítěznou dvojicí byl letos Podoba Jan – Chmelař Filip), svědčí o houževnatosti humpoleckých amatérských hráčů. Vždyť každé soutěži předcházejí poctivě odtrénované hodiny.

Na našich kurtech je tak možné vidět vedle sebe nejmenší děti a jejich první tenisové krůčky, soutěživou mládež, vytrvalé dospělé hráče i veterány. Zkrátka, v Humpolci nás tenis baví. Přestože technické zázemí je viditelně na dobré úrovni, myslíme na průběžné opravy, plánujeme opravu přístřešku na ukládání sezonních potřeb, opravu povrchu na tréninkové zdi a výhledově stavbu pergoly i dvou dalších venkovních kurtů. Od ledna 2020 nabídneme humpoleckým sportovcům i možnost zahrát si badminton na nově vybudovaném kurtu ve sportovní hale v ul. Hradská.

V pořádání turnajů pro registrované i neregistrované hráče chceme pokračovat a plánovaným rozšířeným náborem dětí v příštím roce chceme zajistit ještě více početnou členskou základnu. Závěr letošního roku se ponese v duchu radosti ze svobody a možností, které nám před 30 lety otevřela sametová revoluce. A Vánoce? – oslavíme jak jinak, než tenisově. Čeká nás klubový turnaj dětí a oblíbený vánoční turnaj dětí s jejich rodiči.

Děkujeme všem členům a přátelům klubu, stejně jako všem našim partnerům, za podporu a přejeme všem všechno nejlepší, mnoho úspěchů a hlavně pevné zdraví v novém roce 2020.

Družstvo minitenistů na MČR Tomáš Venc - 3.místo v útěše na MČR jednotlivců v babytenise Vítězové Bernard Tour 2019 - Hendrych Pája ml. a Kubíček Martin účastníci Retra 2019 ceny na Retro 2019 Retro - Natka Duchoňová a Kiki Maryšková Retro - Filip Němec a Láďa Jaroš Retro - Filip Němec a Milan ,,Gyros vyhlášení výsledků předání cen - 3. místo Pospíšil František a Němec Jiří předání cen - 3. místo Pospíšil František a Němec Jiří předání cen - 3. místo Pospíšil František a Němec Jiří předání cen - 3. místo Pospíšil František a Němec Jiří s předsedou Liborem Novákem předání cen - 3. místo Lukáš Vaňkát a Martin Kubíček s předsedou Liborem Novákem předání cen - 3. místo Lukáš Vaňkát a Martin Kubíček s předsedou Liborem Novákem 3.místo Lukáš Vaňkát a Martin Kubíček 3.místo Lukáš Vaňkát a Martin Kubíček 3.místo Lukáš Vaňkát a Martin Kubíček Předávání 2.místa od Libora Nováka Předávání 2.místa od Libora Nováka Předávání 2.místa od Libora Nováka Předávání 2.místa od Libora Nováka 2.místo Láďa Jaroš - Filip Němec 2.místo Láďa Jaroš - Filip Němec Předávání 1. místa Vítězové Retra 2019 - Filip Chmelař a Jan Podoba Předávání 1. místa Předávání 1. místa Vítězové Retra 2019 - Filip Chmelař a Jan Podoba Vítězové Retra 2019 - Filip Chmelař a Jan Podoba Vítězové Retra 2019 - Filip Chmelař a Jan Podoba Vítězové Retra 2019 - Filip Chmelař a Jan Podoba Retro pohár Retro pohár Retro pohár Retro - skupina A Retro - skupina B Retro - skupina C Retro - finálový pavouk

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém