V závěru roku se našim hráčům zadařilo

Největší úspěch v prosinci (4. 12.) zaznamenal Pavel Hofman, který vyhrál domácí turnaj v kategorii babytenistů. Při cestě za celkovým triumfem neprohrál ani zápas a zaslouženě si odnesl pohár pro vítěze. Pavel na kurtě předvádí skvělý tenis, má přehled, dobře čte hru a jeho jednoručný bekhend je ukázkový, i proto v něm vidíme velkou naději pro humpolecký tenis. V kategorii babytenistů máme ještě jednu velkou oporu a to Adama Vence, kterému se dařilo na náborových turnajích, kde obsadil dvě třetí místa. Adam je velmi impulzivní hráč, kterého na kurtě jen tak nepřehlédnete. Diváci se při jeho hře nikdy nudit nebudou J Brácha Adama, Tomáš, dostal nominaci a mohl reprezentovat (spolu s Jakubem Baštýřem a Jakubem Zvolánkem – oba TK Pelhřimov) Jihočeský kraj na Junior Davis Cupu, který se konal koncem listopadu v Pelhřimově. Tomáš zde odehrál všechny tři dvouhry a ve velké konkurenci jednu dvouhru vyhrát. Jihočeský kraj nakonec i tak obsadil poslední osmé místo. Za zmínku stojí úspěchy Terezy Šebístkové, která letos začala objíždět turnaje mladších žákyň. S jedním bodem to má velmi těžké, protože není nasazená a v úvodních kolech může narazit na nasazené, o dva roky starší hráčky. I přes tyto nevýhody na dvou turnajích obsadila dvě třetí místa ve dvouhře (Újezd nad Lesy a Havlíčkův Brod). V kategorii dospělých se nejvíce dařilo Simoně Brožové, která ve Vílanci u Jihlavy obsadila dvě druhá místa. Bohužel los nepřál Vanese Zábranové, která hned v prvním kole hrála právě se Simonou a po boji prohrála 4:6, 7:6 a 7:10, jinak by došla mnohem dál. Holky spolu došly až do finále, kde podlehly páru Svobodová A. – Blaščíková K. 1:6, 4:6.

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Vanesa Zábranová a Simona Brožová ve Vílanci u Jihlavy na turnaji dospělých Tereza Šebístková (ml. žáci Újezd nad Lesy) 3.místo ve dvouhře Finále babytenistů v Humpoleci: Hofman Pavel (LTC Hu) : Lorinczy Barnabas 4:3 finále v babytenise skupina A - babytenis skupina B - babytenis skupina C - babytenis skupina D - babytenis finálový pavouk babytenis Humpolec Tereza Šebístková - Enola Fiedlerová 6:1, 6:2 (ml. žáci HB) - 3. místo ve dvouhře

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.