Vanesa Zábranová a Jakub Kylsán přivezli z turnajů druhá místa!

Minulý týden byl pro hráče LTC úspěšný! Vaneska Zábranová ve Vlašimi vybojovala 2.místo ve dvouhře (kategorie mladší žákyně), když až ve finále podlehla Adrianě Svobodové z Pelhřimova 4:6, 2:6. Vanes hrála na turnaji čtyřhru s Pájou Dvořákovou (LTC) a holkám se podařilo celou čtyřhru vyhrát! Ve finále vyhrály nad Vlkovou a Svobodovou (Pelhřimov) 6:1, 6:4:). Kuba Kylsán rovněž přivezl 2.místo z Jindřichova Hradce v kategorii babytenis. Kuba ve finále podlehl Nele Marešové z Pelhřimova 2:6. Na turnaji startovalo 13 hráčů, mezi nimi i Nicole Zábranová, která však musela po prvním zápase skrečovat turnaj kvůli bolavému zubu.

Vanes Zábranová Pája Dvořáková a Vanes Zábranová pavouk dvouhra Vlašim pavouk čtyřhra Vlašim Kuba Kylsán vlevo účastníci babytenisu v JH výsledky babytenisu v JH