VI. ročník klubového turnaje dětí 30.11. 2019

Během uplynulého víkendu se konal tradiční klubový turnaj. Turnaj, který je určen pouze pro domácí hráče LTC, jsme letos rozdělili do šesti výkonnostních skupin. Celkem se zde vystřídalo čtyřicet dětí a na turnaj se přišlo podívat okolo sta diváků. Od osmi hodin nastoupily dvě skupinky nejmladších - ,,nejmenší" a ,,minitenisté". Skupinka nejmenších měla připravené soutěže a jednoduché tenisové úkoly. V této kategorii se nejvíce dařilo Aničce Svobodové, Aničce Příhodové a Šárce Vencové, které si odnesly pohárky pro vítěze. Minitenisté už hráli zápasy přes malou síť. Kategorii, kde hrál každý s každým, vyhrál zkušený Adámek Venc. Na druhém, resp. třetím místě skončili nováčci Oliver Ira a Pája Hofman. Ve třetí skupince bylo dětí pět. Babytenistům rozehrávali tréneři a v tabulce hrál každý s každým dvakrát. Podle očekávání vyhrála Terka Šebístková, která neprohrála ani zápas. Na druhém místě skončila skvěle hrající Eliška Havlová a třetí se umístil Kuba Soukup. Po babytenistech nastoupili mladší žáci, i tady hrál každý s každým. Bohužel nám náhle onemocnili dva hráči a tak mezi sebou soupeřilo opět pět hráčů. Pohár za první místo si odnesl Jonáš Bernard, který neprohrál ani zápas. Na druhém místě skončila Terka Šebístková, která si jako první hráčka v historii turnaje odnesla dva poháry ze dvou různých kategorií. Třetí se umístila Kačka Tošerová. V kategorii ,,velmi zkušených hráčů" bylo osm hráčů rozděleno do dvou skupin, z kterých postupovali všichni do vyřazovacích bojů. Favorit turnaje Šimon Festa ve skupině neprohrál ani zápas, takže měl v pavouku nejlepší výchozí pozici. Šimon však nezvládl ve čtvrtfinále vyřazovací zápas a prohrál s Filipem Průchou (nakonec třetí místo). Z druhé strany pavouka šel výborně hrající Kuba Získal, který rovněž neprohrál a neporazitelnost si udržel po celý turnaj a zaslouženě tak zvítězil. Ve finále na Kubu nestačil Adam Mokrý. Další třetí místo obsadila Kája Mašková, která předvedla skvělé údery a jako jedinou ji bylo vidět často i na síti. Zlatý hřeb večera na nás teprve čekal - kategorie ,,nejzkušenějších". Bohužel se hned ve druhém zápase zranil největší favorit na vítězství Martin Guzik. Role favorita v té chvíli připadla Vanesce Zábranové, která turnaj obhajovala. Do vyřazovacích bojů postupovali všichni a do semifinále se dostali tři nasazení  - Vanes, Vojta Kostka a Dan Duchoň. Trojici doplnila Ája Čápová. Dosavadní výsledky turnaje nasměrovaly proti sobě Vojtu s Danem a Vanes s Ájou. U holek byl průběh jednoznačnější a do finále postoupila Vanes. U kluků už to tak jasné nebylo a zápas byl do posledního míče velmi vyrovnaný. Z vítězství se nakonec radoval Vojta a mohl si vychutnat první postup do finále na tomto turnaji. Ve finále pak Vanes i Vojta předvedli skvělé údery a vypadalo to, že vítězem se stane Vojta, protože vedl v posledním, rozhodujícím gamu 30:0. Vanes však zachovala chladnou hlavu a potřetí za sebou celý turnaj vyhrála:) Opět to byla skvělá akce a teď už se budeme těšit na vánoční turnaj rodičů s dětmi:)

Všem moc děkuji za účast a za pomoc při turnaji!

nejmenší kategorie - 7 účastníků soutěže v kategorii nejmenších soutěže v kategorii nejmenších skupinka nejmenších skupinka nejmenších první dvě skupinky - nejmenší a minitenis skupinka minitenistů skupinka minitenistů skupinka minitenistů první dvě skupinky - nejmenší a minitenis každý si odnesl medaili:) Ládík Janál - 5.místo v kategorii nejmenších Adam Venc - vítěz v kategorii minitenis - přes malou síť Adam Venc - vítěz v kategorii minitenis - přes malou síť Vencovi - Adamek (1. místo minitenis) a Šárka (3.místo v kategorii nejmenších) kategorie babytenis Adam Venc hrál i v kategorii babytenis - 4.místo Adrianka Zábranová - 4. místo v babytenise Adrianka Zábranová - 4. místo v babytenise kategorie babytenis kategorie babytenis (zleva Adam Venc, Kuba Soukup, Eliška Havlová, Aďa Zábranová a Terka Šebístková) kategorie babytenis (zleva Adam Venc, Kuba Soukup, Eliška Havlová, Aďa Zábranová a Terka Šebístková) kategorie babytenis (zleva Adam Venc, Kuba Soukup, Eliška Havlová, Aďa Zábranová a Terka Šebístková) předposlední (pátá) skupina - kategorie velmi zkušených hráčů - vítěz Kuba Získal 4. kategorie - zde už si děti podávaly sami - vítěz Jony Bernard 4. kategorie - zde už si děti podávaly sami - vítěz Jony Bernard 4. kategorie - Ondra Staněk, Matěj Sédl, Jony Bernard, Terka Šebístková a Kačka Tošerová 4. kategorie - Ondra Staněk, Matěj Sédl, Jony Bernard, Terka Šebístková a Kačka Tošerová předávání medailí a pohárů ve skupině nejzkušenějších - 5.místo Niki Zábranová předávání medailí a pohárů ve skupině nejzkušenějších - 5.místo Vašek Kotyza předávání medailí a pohárů ve skupině nejzkušenějších - 5.místo - Martin Staněk předávání medailí a pohárů ve skupině nejzkušenějších - 3.místo - Ája Čápová předávání medailí a pohárů ve skupině nejzkušenějších - 3.místo - Dan Duchoň předávání medailí a pohárů ve skupině nejzkušenějších - 1.místo - Vanes Zábranová skupina nejzkušenějších hráčů skupina nejzkušenějších hráčů skupina nejzkušenějších hráčů hvězdy turnaje: Niki Zábranová, Ája Čápová, Vanes Zábranová a Vojta Kostka ve skupině nejzkušenějších hrály čtyři holky a dalo by se říci, že turnaj ovládly:) vrchol turnaje: finále Vanes - Vojta 3:2 Vanes Zábranová vyhrála turnaj již třikrát za sebou a to už se asi jen tak někomu nepovede Ája Čápová hrála ve skvělé formě a obsadila 3. místo! skupinka nejmenších minitenisté babytenisté mladší žáci Velmi zkušení - skupina A Velmi zkušení - skupina B vyřazovací pavouk - velmi zkušení Nejzkušenější - skupina A Nejzkušenější - skupina B vyřazovací pavouk - nejzkušenější

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.