VII. klubový turnaj dětí - 11. 3. 2023

Po dvou covidových letech, kdy byl sport v halách zakázán, jsme opět mohli uspořádat klubový turnaj pro naše domácí hráče. Účast byla opravdu veliká, postupně se v naší hale za sobotní den vystřídalo zhruba čtyřicet dětí, které byly rozděleny do pěti výkonnostních skupin. V dopoledních hodinách soutěžili ti nejmladší. Ve skupince úplných začátečníků, kde jsme pro děti měli připravené různé běhání, skákaní, házení a další závody, se nejvíce dařilo Pájovi Kroupovi. Nejmladším hráčem byl v této kategorii i na celém turnaji Ondra Němec (4 roky). V kategorii minitenistů, kde už děti musí pinkat proti sobě, přes menší síť a na menší hřiště, byli tři hráči. Ostatní se omluvili pro nemoc. Bez porážky si pro největší pohár došel Tom Vytiska. Ve třetí skupině rozehrával trenér a děti už proti sobě musely zvládnout pinkat na celé hřiště. Zde se nejvíce dařilo Aničce Machkové, která ve finále porazila Violku Svobodovou. Ve skupině mladších závoďáků už museli podávat hráči sami. Zápasy byly plné tvrdých úderů a skvělých výměn. Do finále se probojovali favorité Pája Hofman a Adam Venc, šťastnějším byl nakonec Pája Hofman. Na třetích místech se umístili Luky Kozojed a Šimon Kavřík. V poslední kategorii ,,starších závoďáků" bylo dohromady třináct hráčů (od mladšího žactva po dorost). Do závěrečných bojů se po skvělých výkonech probojoval Tomáš Venc, který porazil v semifinále Vanesku Haviárovou a Kája Šebístková, která porazila sestru Terku. Unavená Kája na Toma už ve finále nestačila a Tomík si tak mohl vychutnat celkové vítězství a postup na úplný vrchol v klubovém žebříčku.

Byl to pohodový turnaj, všem děkujeme za účast a doufáme, že příští rok bude účast ještě větší:)

skupinka nejmenších skupiny nejmenších a minitenistů nejmladší účastník - Ondra Němec Ondra Němec Němec Ondra Němec Ondra s tátou 7. místo - Němec Ondra minitenisté 3. místo Tobiáš Bárta, 2. místa Jakub Machala, 1. místo Tomáš Vytiska vítěz minitenistů Tom Vytiska vítěz minitenistů Tom Vytiska skupina závodních ml. žáků účastníci babytenis + mladší žáci Violka Svobodová - 2.místo (babytenis+ml.žáci) Filip Svoboda sourozenci Svobodovi skupina závodních ml. žáků Zábranová Adriana (8. místo závodní ml. žáci) skupina závodních ml. žáků dva nejlepší ve skupině závodních mladších žáků - Venc A. - Hofman P. předávání cen - Pája Hofman Pája Hofman - 1.místo ml. žáci Pája Hofman - 1.místo ml. žáci Pája Hofman - 1.místo ml. žáci Pája Hofman - 1.místo ml. žáci Kozojed (3.), Venc A. (2.), Hofman (1.), Kavřík Š. (3.) skupina nejlepších skupina závodních starších žáků 8.místo Miki Kavřík - skupina st. závodních hráčů Hofman, Venc A. a vítěz turnaje starších žáků Tom Venc skupina závodních starších žáků skupina nejlepších Získal J. (10.), Havlová E. (11.), Šebístková K. (2.), Haviárová V. (3.), Šebístková T. (3.) 2. místo Šebístková Kája a 3. místo Haviárová Vanes Harmonogram výsledky skupiny nejmenších skupina minitenistů Skupina A babytenis + mladší žáci Skupina B babytenis + mladší žáci pavouk babytenis + mladší žáci skupina A závodní ml. žáci skupina B závodní ml. žáci pavouk závodní mladší žáci skupina A závodní st. žáci skupina B závodní st. žáci skupina C závodní st. žáci pavouk závodní starší žáci klubový žebříček k datu 11.3. 2023