VIII. ročník Bernard Tour je minulostí

Jedna z posledních akcí letošní antukové sezóny je za námi. Osmý ročník Bernard Tour se velmi vydařil, počasí vyšlo, takže co více si přát. Snad jen více účastníků na závěrečném turnaji. Letošní termín bohužel časově nevyšel několika dvojicím i singlistům. I tak byly všechny zápasy plné krásných výměn. Do dvouhry nastoupilo pět borců - Dan Pipek, Jirka Kozojed, Láďa Jaroš, Tomáš Vytiska a nejstarší účastník turnaje Milan Hvězda. Všichni si mezi sebou zahráli o postup ve skupině. Do vyřazovacích bojů nepostoupil Milan Hvězda, kterému ale patří velký obdiv za to, že do dvouher vůbec nastoupil a zvládl s každým během dne zápas odehrát. Semifinálové dvojice vyšly takto: Dan Pipek vs. Tomáš Vytiska a Jirka Kozojed vs. Láďa Jaroš. V prvním zápase potvrdil roli velkého favorita Dan Pipek a nad Tomem vyhrál 9:4. Druhé semi vyhrál jasně Jirka 9:1, ale i tady musíme pochválit Láďu, který jako jediný hrál i čtyřhru a za celý den prakticky neslezl z kurtu. Finále tak bylo stejné jako vloni. Na Danovi bylo vidět, že delší pauza před finále ho trochu rozhodila a dlouho se do zápasu dostával. Ale v obhajobě titulu ho to nezastavilo, Dan vyhrál zaslouženě po setech 6:4, 1:6 a 6:2. 

Na čtyřhry dorazilo nakonec sedm dvojic. Největšími favority byli jednoznačně Filip Chmelař a Martin Kubíček, kteří předchozí dva ročníky vyhráli. Ze dvou skupin postupovali všichni do vyřazovacího pavouka, takže zápasy ve skupinách byly spíše pro všechny rozehrávací. Šlo jen o výchozí pozici v pavouku. Do semifinále postoupily všechny dvojice, od kterých se to očekávalo. První semifinálový zápas ovládl pár, který hrála nejvíce deblově v celém turnaji - David Festa a Lukáš Kučera. Kluci téměř po každém míči chodili na síť a tam se jim dařilo. Láďu Jaroše s Tomášem Hamzou porazili 9:7. Druhé semifinále nabídlo odvetu z loňského semi Filip s Martinem šli na ,,pavouky". S Tomášem Krčilem a Tomášem Krejčím už se musí počítat a i na těchto větších turnajích, kde budou postupovat daleko. Když začnou ,,pavouci" hrát trochu víc na síti, tak budou ještě nepříjemnější. Zatím to ale na rychle hrajícího Filipa s Martinem nestačí - výsledek 9:4 je toho důkazem. Finále se hrálo na dva sety. Byl to skvělý a vyrovnaný zápas, ale Martin s Filipem měli vše po celou dobu pod kontrolou a potřetí za sebou (tentokrát 7:5, 7:5) vyhráli čtyřhru Bernard Tour!  

Ceny na tuto akci věnoval jako vždy Rodinný pivovar Bernard. Tímto pivovaru moc děkujeme! Tolik cen, co každoročně dostaneme je prostě nádhera!

krásné ceny od Rodinného pivovaru Bernard účastníci turnaje 3. místo ve dvouhře - Tomáš Vytiska 3. místo ve dvouhře - Láďa Jaroš 2. místo ve dvouhře - Jirka Kozojed obhájce titulu ve dvouhře - Dan Pipek 3. místo ve čtyřhře - ,,pavouci" Tomáš Krčil - Tomáš Krejčí 3. místo ve čtyřhře - Tomáš Hamza - Láďa Jaroš 2. místo ve čtyřhře - David Festa - Lukáš Kučera po třetí za sebou vyhráli čtyřhru Martin Kubíček - Filip Chmelař skupina dvouhry skupina A - čtyřhra skupina B - čtyřhra pavouk dvouhry pavouk čtyřhry

Pronájem dvorců

  • (+420) 734 360 511
  • správce areálu Filip Němec
  • (+420) 605 279 927
  • správce areálu Jan Podoba

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém